Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kościół Ducha Świętego

Modlitwa przez internet? Czemu nie! Na stronie parafii pw. Ducha Świętego działa Skrzynka Intencji Modlitewnych. Można w ten sposób przesyłać intencje m.in. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Internet bywa pomocny w wielu dziedzinach życia. Nie każdy wie, że tą drogą można również przekazać intencje modlitewne. Specjalna Skrzynka Intencji Modlitewnych znajduje się na stronie parafii pw. Ducha Świętego (ZOBACZ).

W dostępnym na stronie formularzu wystarczyć wpisać treść intencji, kliknąć przycisk „Prześlij” i gotowe.  W ten sposób można przekazać intencje modlitewne do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Michała Archanioła oraz św. o. Maksymiliana Kolbe.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest najbardziej znaną i praktykowaną w wielu miejscach na świecie. W parafii Ducha Św. jest odmawiana w każdą środę o godz. 18.00.

Michał jest archaniołem, którego wierni przyzywają w walce przeciw siłom zła. Msza św. ku czci św. Michała Archanioła odprawiana jest w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18.00.

Natomiast msza św. w intencji rodzin i zagrożonych małżeństw (za wstawiennictwem św. Maksymiliana) odbywa się w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.00.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 clasic1 2021-01-21 12:02
Bez komentarza bo koń jaki jest każdy widzi :-))))

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.