Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Autobus

Na ścianie budynku mieszkalnego przy ul. 1 Maja zakończyła się przejażdżka kradzionym autobusem po Słubicach. Sprawca (lub sprawcy) zbiegli. Policja prowadzi poszukiwania. 

Cała sytuacja miała miejsce 21 grudnia w nocy. – Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. 1 Maja otrzymaliśmy o godz. 3.40 – przekazała naszej redakcji Magdalena Jankowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Co dokładnie się stało? Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że z placu przy dworcu autobusowym na ul. Akademickiej został skradziony pojazd firmy obsługującej przewozy osobowe. Przejażdżka „pożyczonym” autobusem zakończyła się na ul. 1 Maja – na ścianie jednego z budynków.

Całe szczęście nikomu z mieszkańców nic się nie stało, ale są straty materialne. – Chcemy je oszacować jeszcze przed świętami. Zostały uszkodzone budynki nr 17, 18a oraz 18-19 – poinformował nas Ariel Pawelczyk, zarządca tych nieruchomości.

Nie wiadomo jeszcze kim był sprawca (lub sprawcy) zdarzenia. Po uderzeniu w budynek pojazd został porzucony. Policja prowadzi poszukiwania, analizowane są m.in. nagrania z miejskiego monitoringu.

Poniżej fotki udostępnione naszej redakcji przez zarządcę uszkodzonych budynków.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.