Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Urząd Miejski w Słubicach

Radni gminy Słubice oraz burmistrz Słubic zmieniają zasady przyjmowania interesantów. Powodem jest trwająca pandemia koronawirusa. Jak można się z nimi spotkać?

Szczegóły w poniższym komunikacie, który otrzymaliśmy z Urzędu Miejskiego w Słubicach.

---

Z powodu pandemii koronawirusa burmistrz Mariusz Olejniczak będzie przyjmował mieszkańców na innych zasadach niż dotychczas. Termin trzeba uzgodnić telefonicznie dzwoniąc do sekretariatu Urzędu Miejskiego, na nr tel. 95 737 20 18.

Przyjęcia będą się odbywać w poniedziałku, od 15.00 do 16.45, co 15 minut.

Jednocześnie informujemy, że w przyszły poniedziałek (26 października) interesantów będzie przyjmować zastępca burmistrza Adriana Dydyna-Marycka, ponieważ burmistrz Mariusz Olejniczak uczestniczyć będzie w tym czasie w posiedzeniu komisji rady miejskiej. 

Ponadto do odwołania nie będzie dyżurów radnych. Z mieszkańcami spotykać się będzie jedynie przewodniczący rady miejskiej Grzegorz Cholewczyński. Zaprasza w poniedziałki od 14.00 do 16.00. Prosimy jednak, wcześniej umówić się telefonicznie, dzwoniąc do biura Rady Miejskiej w Słubicach tel. 95 737 2003.

---

Przypominamy, że od dzisiaj Urząd Miejski w Słubicach przyjmuje interesantów wg zmienionych zasad. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.