Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Starostwo Powiatowe w Słubicach

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, starosta słubicki zdecydował o zmianie zasad funkcjonowania podległego mu urzędu. Starostwo Powiatowe w Słubicach ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów.

Szczegóły w poniższym komunikacie, który otrzymaliśmy ze starostwa.

---

Zgodnie z zarządzeniem starosty Leszka Bajona, od 20 października Starostwo Powiatowe w Słubicach ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów.

W przypadkach, w których jest to możliwe, zalecamy załatwienie spraw poprzez internet, za pośrednictwem platformy ePUAP, poczty elektronicznej, telefonicznie lub w formie korespondencji tradycyjnej, przekazanej za pośrednictwem operatora pocztowego lub złożonej bezpośrednio do skrzynki znajdującej się w budynku starostwa, przy głównym wejściu.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach obsługa interesantów może być realizowana osobiście - po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie - wyłącznie na parterze budynku głównego starostwa.

Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg w budynku przy ul. Piłsudskiego 19:

  • w zakresie ewidencji pojazdów realizowana jest w pokoju nr 8 (Biurze Obsługi Interesanta), bez systemu kolejkowego i możliwości rezerwacji przez internet;
  • w zakresie ewidencji kierowców realizowana jest w pokoju nr 6.

Osoby przychodzące do budynków starostwa zobowiązane są do zachowania niezbędnych środków ostrożności, tj. zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniej odległości od innych osób.

---

Lista telefonów do poszczególnych wydziałów jest dostępna na stronie starostwa - ZOBACZ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.