Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Miś Uszatek

Trwa czarna seria alarmów w placówkach edukacyjnych. Tym razem informacje o podłożeniu niebezpiecznej substancji otrzymały Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach oraz przedszkole samorządowe Miś Uszatek. Obie wiadomości były fałszywe.

Tak samo jak w poprzednich przypadkach, zgłoszenie nadeszło drogą emailową. Dyrektorki obu placówek poinformowały o sytuacji policję, która wspierana przez strażaków, przeszukała obie placówki. I w obu nie znaleziono tajemniczej substancji, w której była mowa w listach.

Oba zdarzenia miały miejsce dzisiaj w godzinach popołudniowych. O działaniach służb dał znać naszej redakcji jeden z rodziców, który akurat przyszedł odebrać swoje dziecko.

W szkole w tym czasie praktycznie nie było już uczniów (większość była po lekcjach, niektórzy przebywali w świetlicy), a przedszkolaki zostały wyprowadzone na dwór, gdzie i tak akurat miały spędzić najbliższy czas, zgodnie z codzienną rutyną. Maluchy były nieco wystraszone, ale nikomu nic się nie stało.

Nadawca fałszywych wiadomości cały czas pozostaje nieuchwytny. Jak przekazała nam policja, śledczy zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości, cały czas pracują nad ustaleniem jego tożsamości. Problem dotyczy całego kraju, nie tylko Słubic i woj. lubuskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 gallanonim z galii 2020-10-04 11:52
Słubiccy samorządowcy lewicy zaprosili do miasta ekstremistów z niemieckiej Antify, nie po to aby się wspólnie modlić! I rozpoczęło się zastraszanie dzieci i młodzieży szkolnej! ,,Bo ludzi trzeba sobie wychować!,, A lokalna Policja udaje że nie wie o co chodzi!
#2 clasic1 2020-10-04 16:34
Prawicowy ekstremizm jest tak samo niebezpieczny jak każdy inny ! Tak, ludzi trzeba wychowywać a nie indoktrynować od przedszkola drogi panie siedzący po prawicy ;-)))
#3 gallanonim z galii 2020-10-05 08:14
W związku ze zmianą ministra edukacji lewicowe gangi rozpoczęły wściekły szturm na szkoły i przedszkola! terroryzowanie dzieci i młodzieży szkolnej trwa!Mamy kolejną serię ataków na dzieci w Słubicach! Kolejne fałszywe alarmy w placówkach edukacyjnych. Tym razem w "Jedynce" i "Misiu Uszatku"! slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/16480-kolejne-falszywe-alarmy-w-placowkach-edukacyjnych-tym-razem-w-sp1-i-misiu-uszatku
#4 clasic1 2020-10-05 09:00
Powinienem chyba się podpisywać chyba " lewicowy gangster" bo nie dałem sobie zlasować główki i używam własnego mózgu. ;-)) Cóż..jak widać cywilizacja i technologia poszły do przodu ale średniowieczna mentalność trzyma się ciągle w normie :-))
#5 gallanonim z galii 2020-10-06 12:07
Skoro od lat są fałszywe alarmy to po co wysyłać tam kilka zastępów straży pożarnej radiowóz i wóz policyjny!? Szkoda że te 10 tyś litrów wody strażaki nie wylali na to przedszkole! No jak wezwanie to wezwanie! Chodzi o zastraszenie dzieci o nic więcej! Dlaczego nigdy wam się nie udało złapać winnych alarmu? Bo to wy dzwonicie i terroryzujecie dzieci!Policyjni lewaccy terroryści!
#6 Valhalla 2020-10-07 11:54
gallanonim z galii zmień lekarza, ten Cię oszukuje :sad:

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.