Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bukmacherzy w Polsce

Zakłady meczów są popularne wśród miłośników sportu. Dzięki nim mogą oni przekuć swoją wiedzę i umiejętność analizy w wygraną. Zanim się to jednak stanie, należy wybrać bukmachera. Czym się kierować przy decyzji oraz na jakie bonusy możemy liczyć?

  1. Czym przyciągają polscy bukmacherzy?
  2. Jakiego bukmachera wybrać?
  3. Bukmacherka, a prawo

Czym przyciągają polscy bukmacherzy?

Jak wiadomo, marketing dźwignią handlu. Dotyczy to praktycznie każdego sektoru, w tym także bukmacherów. Bonusy oraz promocje mają na celu przyciągnięcie nowych graczy do danej oferty. Dzięki nim bukmacher przyjmuje nowe zakłady, a my możemy powiększyć swoją wygraną.

Najczęstsze promocje obejmują pierwsze zakłady. Każdy z bukmacherów ma swoją politykę promocji i sam decyduje o wysokości rabatu, czy dodatkowej sumy, jaka ma trafić na konto gracza. Warto zatem sprawdzać bieżące oferty, aby odnaleźć najbardziej okazyjną. Przykładowo, kod promocyjny Fortuna pozwala wzbogacić się o nawet 1120 złotych. Wszystko dzięki 3 bonusom, takich jak 20 zł na start, 100 zł cashbacku oraz 1000 zł bonusu od depozytu. Jeśli zatem jeszcze nie skorzystaliśmy z oferty tego bukmachera, warto zmienić to jak najprędzej.

Jakiego bukmachera wybrać?

Na polskim rynku jest zadziwiająca duża liczba bukmacherów. Nic dziwnego zatem, że łatwo się pogubić. W końcu skąd mamy wiedzieć, jaka oferta będzie najlepsza? Z pomocą przychodzi nam ranking bukmacherów, czyli zestawienie poszczególnych firm, oferujących zakłady online.

Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że bukmacherzy różnią się między sobą nie tylko promocjami na start, ale także kursami oraz szeroką ofert ą zakładów. Dla każdego ważne jest, co innego. Dzięki rankingowi można odnaleźć serwis, który będzie funkcjonalny, przyjazny, a także posiadał ładną szatę graficzną, a nawet aplikację na telefon.

Bukmacherka, a prawo

Czy bukmacherka jest legalna? Tak, ale nie zawsze. Z całą pewnością najwięksi gracze na rynku oferują 100% legalne zakłady online. Istnieje jednak szereg mniejszych podmiotów, które działają w szarej strefie. Jeśli nie jesteśmy od dawna w temacie, możemy nie odróżnić jednego operatora od drugiego.

Czym się różni legalny bukmacher od nielegalnego? Przede wszystkim odprowadzaniem podatku. Każda nasza wygrana jest bowiem opodatkowana. Natomiast sam operator zakładów musi posiadać pozwolenie od Ministerstwa Finansów. Przeczytaj więcej o legalności bukmacherów, aby być świadomym w przyszłości.

Bukmacherka pozwala obstawiać zakłady na nasze ulubione dyscypliny. Im większą wiedzę mamy na ich temat, tym więcej możemy wygrać. Obstawianie meczów wiąże się zawsze z ryzykiem. Żeby czuć się pewnie, warto korzystać ze sprawdzonych operatów oraz korzystać z oferowanych bonusów.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.