Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Sytuacja z jaką mamy do czynienia od kilku tygodni na polsko-niemieckiej granicy rodzi wiele pytań i niejasności. Szczególnie dla osób, które pracują i mieszkają po obu stronach Odry. Dlatego wspólnie z prawnikiem Mateuszem Wernerem przygotowaliśmy dla was cykl artykułów pt. „Koronawirus a prawo na granicy”.

Mateusz Werner

W ramach cyklu opublikujemy serię artykułów, w których znajdziecie sprawdzone i rzetelne informacje, głównie dotyczące pracy w Niemczech, obowiązków i uprawnień pracowników, ale także kwestii związanych z funkcjonowaniem obostrzeń wprowadzonych przez rządy Polski i Niemiec.

Wyjaśnienia tych niełatwych często zagadnień podejmie się Mateusz Werner, absolwent prawa na Uniwersytecie Europejskim Viadrina, Polak mieszkający na co dzień we Frankfurcie, doświadczony praktyk, od kilku lat świadczący usługi pomocy prawnej i urzędowej w Niemczech.

Wszystkie artykuły będą publikowane w specjalnym dziale utworzonym na naszym FORUM. Dzięki temu będzie można je łatwo znaleźć w jednym miejscu.

Koronawirus a prawo na granicy – część 1

Prosimy pamiętać, że publikowane informacje stanowią przede wszystkim materiał edukacyjny i nie mają charakteru porady prawnej. W przypadku wątpliwości, warto się skontaktować i zasięgnąć indywidualnej konsultacji.

Kontakt

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.