Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Parkingi zagrodzone taśmą, a za szybą informacja o wykroczeniu od Straży Miejskiej. To zaniepokoiło mieszkańców rejonu Placu Przyjaźni i ul. Wawrzyniaka. Okazuje się nie ma powodów do obaw, a to wszystko dzieje się z powodu… filmu.

parking tasma

Na redakcyjną skrzynkę dostaliśmy sporo wiadomości od naszych czytelników, których mocno zaskoczyła zastana sytuacja.

- Nie wiecie czy znowu będą robić jakieś remonty? Gdzie ja mam postawić auto? - pytała mieszkanka jednego z wieżowców. - Parking został zagrodzony i znalazłem informację, że zostało popełnione wykroczenie. Czy wiecie o co chodzi, bo ja nie rozumiem? - dziwił się inny kierowca.

O sprawę zapytaliśmy u źródła, czyli w Straży Miejskiej w Słubicach. Okazuje się, że 7 listopada nasze miasto odwiedzi… ekipa filmowa z Niemiec. - W tamtym rejonie miasta będzie kręcony film. Filmowcy poprosili nas o zabezpieczenie terenu – wyjaśnił nam jeden ze strażników.

parking tasma_2

A co oznaczają karteczki o popełnieniu wykroczenia? – Niech mieszkańcy się nie obawiają. Nikt nikogo karać nie będzie. Chodzi tylko o prośbę, aby te miejsca pozostały wolne na czas realizacji zdjęć – dodał nasz rozmówca.

Ekipa filmowa ma rozpocząć pracę 7 listopada o godz. 7 rano. Zdjęcia zakończą się tego samego dnia popołudniu. Straż Miejska prosi, aby z miejsc oznaczonych taśmami usunąć w tym czasie swoje pojazdy i umożliwić działanie filmowcom.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 On1980 2019-11-07 13:53
Witam Chciałbym wrócić jeszcze do problemu parkingu przy ulicy Wawrzyniaka słupki nadal stoją Stoją ekipy filmowej nie widać a mieszkańcy nie mają gdzie parkować dziś zadzwoniłem do straży miejskiej kiedy to zostanie usunięte Powiedziano mi że chyba jutro zapytałem kto wydał decyzję o postawieniu tych słupków i wynajęciu placu dla ekipy filmowej Powiedziano mi że Spółdzielnia Mieszkaniowa zadzwoniłem do spółdzielni mieszkaniowej a spółdzielnia mieszkaniowa nic o tym nie wie dowiedziała się tylko z waszego portalu że w ogóle coś takiego ma miejsce znów zadzwoniłem do Straży Miejskiej w tym razem pan komendant powiedział mi że to burmistrz wydał film polecenia by pomóc ekipy filmowej Z tego co wiem na zajęcie pasa ruchu z jakim jest parking potrzeba odpowiedich zgód zajmijcie prosze się sprawą bo parking nadal pusty a straz miejska tylko czeka by ktos zle zaparkował auto i by dac komus mandat
#2 On1980 2019-11-07 13:58
Chciałbym jeszcze dodać że wkładanie przez straż miejską informacji że popełnione wykroczenie również jest wykroczeniem i wprowadzenie w błąd Niektórzy ludzie bardzo się zdenerwowali widząc za swoją szybą taką informację wystarczyło stworzyć informację że w dniach od do od godziny do godziny będzie zajęty parking przez ekipę filmową a nie że ludzie popełniają wykroczenie poprzez zostawienie auta prawidłowo zaparkowanego na parkingu
#3 Redakcja Słubice24.pl 2019-11-07 14:05
Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym UM i czekamy na odpowiedź.
#4 wolanin 2019-11-07 15:19
tylko dzbany z SM mogły to wymyśleć, normalnie nie wierze, co za akcja sobie na czoło przylepcie te kartki, zamiast dać normalną informację to stresują ludzi, nikt nie wie co za taśmy jakie cyrki, ciekawe czy w Niemczech policja by tak zrobiła, zaraz by ich zjedli, wielcy filmowcy
:cry: :cry: :cry:
#5 audi200s4 2019-11-09 02:22
Ja słyszałem że filmowcy chcieli na potrzeby filmu
Zakazac parkować na miesiąc chcieli także zmienic
Kolor budynku wieżowca w którym kręcili sceny
Nazekali też na swat i zniszczona klatkę schodowa
I kto na to zezwolił

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.