Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Niedawno poznaliśmy stypendystów z gminy Słubice, teraz czas na powiat. 27 września starosta słubicki Leszek Bajon wręczył najzdolniejszym uczniom nagrody i stypendia.

powiat stypendysci

14 wyróżnionych osób przez 10 miesięcy będą otrzymywać od 200 do 400 zł miesięcznie. To całkiem spora suma, która z pewnością solidnie podreperuje uczniowski budżet.

- Jestem dumny, że mogę być tu z wami i pogratulować wam znakomitych wyników w nauce. A waszym rodzicom podziękować, bo to oni ponieśli największy ciężar waszego wychowania. Wzorowego wychowania – mówił starosta Leszek Bajon podczas dzisiejszej uroczystości.

- Żeby osiągnąć takie rezultaty w szkole średniej, trzeba się solidnie napracować. Chylę przed wami czoła - dodał przewodniczący Rady Powiatu Słubickiego Wiesław Kołosza.

Poniżej lista stypendystów.

Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Agata Chmurzyńska, Lucyna Chmurzyńska, Julia Grzelak, Paulina Jania, Natalia Krutow oraz Martyna Prokopowicz.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach: Patrycja Duka.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Amelia Baranowska, Wiktoria Gładka, Angelika Gzik, Natalia Opszalska oraz Aurelia Serkowska.

Zespół Szkół Technicznych w Słubicach: Mikołaj Henryk Purwin oraz Natalia Śliwińska.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 brek 2019-09-27 21:33
Bardzo dziwne jest że ktoś z rolniczaka otrzymał nagrodę, przeciez ta szkoła nie posiada juz żadnej renomy. Dno, szczaw i mirabelki. Uczniowie tej szkoły powinni otrzymać podwójna nagrode za samodzielna ciężką pracę.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.