Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dni centrum handlowego przy tzw. starej Biedronce są już policzone. Planowane jest wyburzenie obecnego budynku i zbudowanie od podstaw zupełnie nowej galerii handlowej. Wg informacji od naszych internautów działające w obecnej galerii podmioty gospodarcze dostały już wypowiedzenia najmu lokali.

Projekt nowego obiektu przygotowuje Federacyjne Biuro Architektoniczne ze Szczecina. Nowa konstrukcja obejmować 9235 m2 terenu. Powierzchnia zabudowy ma wynieść około 7000 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 24 560 m2.

Projekt prezenutuje się interesująco od strony wizualnej. Pozostaje jednak pytanie co dalej z ludźmi pracującymi w obecnej galerii i czy wszystkie działające firmy znajdą dla siebie miejsce w nowej lokalizacji. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że część z nich ma być przeniesiona do budynku po dawnych sklepie RTV AGD Mars.

Na łamach Slubice24.pl będziemy na bieżąco informować o tej sprawie.{multithumb popup_type=greybox}

mt_gallery: [zdjęcia pochodzą ze strony www.fba.pl]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#31 ona 2010-03-24 09:28
znajomy ma tam swoje stoisko i mowil, ze wlasciciel wydzwanial do wszystkich, ze cofa narazie wypowiedzenia, bo termin budowy ma byc przesuniety...szkoda mi tych ludzi pracujacych w bylym Merkurym-powoli likwiduja im stoiska.przykre...
#32 Rodżer Blejk 2010-04-03 10:49
Do Bożeny Rink. Grotę solną masz w hotelu "Baranowski". Krytego basenu w Słubicach nie ma, ale za to jest w Ff i to nawet tańszy niż w Gryfinie. Jak chcesz większy obiekt, polecam Eisenhuettenstadt. Jak Ci mało, to Tropical Island niedaleko Berlina. Poza tym masz mnóstwo pięknych i czystych jezior w okolicy, więc nie wybrzydzaj...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.