Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To chyba najbardziej pechowe skrzyżowanie w Słubicach. 6 kwietnia po raz kolejny doszło do stłuczki u wylotu ul. Mieszka I z ul. Konstytucji 3 Maja. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

wypadek mieszka_I

Scenariusz był podobny do tego z poprzednich zdarzeń w tym miejscu. Wg niepotwierdzonych informacji od jednego internautów, kierowca jednej z osobówek wyjechał z podporządkowanej ul. Mieszka I i uderzył w pojazd jadący ul. Konstytucji 3 Maja od strony dworca autobusowego.

W wyniku zderzenia jedna osoba trafiła do szpitala, nie jest jednak znana skala obrażeń jakich doznała. Droga przez jakiś czas była nieprzejezdna. Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia będzie wyjaśniać policja.

Wkrótce więcej informacji.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2019-04-07 20:05
Zaraz zaraz! Czy ja mam deja vu?Jeszcze nie tak dawno czytałem że jest to jedno z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Słubicach i w tym miejscu powinna zostać zainstalowana sygnalizacja świetlna ale ograniczono się jedynie do postawienia znaku STOP. Na co czekają włodarze tego miasta? czytaj: osoby odpowiedzialne na wydanie tego typu decyzji??? Witamy w Polszy
#2 Rob 2019-04-18 08:51
Na tym skrzyżowaniu nie jest potrzebna sygnalizacja świetlna. Zbyt mały ruch tam jest. Skoro stoi znak STOP a kierowca debil nie patrzy na znaki to niech ma pretensje do siebie
#3 Lechita 2019-04-18 13:05
Statystyka stłuczek i wypadków pokazuje, że jest potrzebna.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.