Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Masz problemy ze stopami, narządami ruchu lub kręgosłupem? W Słubicach powstało nowe miejsce, gdzie kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To CHIROMEDICA, oferująca pełen zakres usług związanych z podologią, rehabilitacją i fizjoterapią.

Chiromedica

Gabinet ChiroMedica w Słubicach to miejsce stworzone przez ludzi, którzy są nie tylko specjalistami w tym co robią, ale przede wszystkich pasjonatami swojego zawodu. Lubią to, co robią, a największą satysfakcję sprawa im pomoc drugiemu człowiekowi.

Pomogą zwalczyć ból

Zespołowi szefuje Piotr Kostrzębski - terapeuta manualny i osteopatyczny, który jest również chiropraktykiem i międzynarodowym instruktorem modelu FDM. Czym głównie się zajmują?

- Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów z problemami bólu narządów ruchu, po przebytych operacjach i urazach.  Pomagamy też osobom borykającym się z problemami neurologicznymi, m.in ze stwardnieniem rozsianym – podkreśla P. Kostrzębski.

Trafna diagnoza to podstawa skutecznego leczenia i rehabilitacji. Dlatego specjaliści ChiroMedica podczas badań wspierają się diagnostyką USG. – Dzięki temu jesteśmy w stanie widzieć i wiedzieć więcej o naszych pacjentach – podkreśla nasz rozmówca. Współczesna medycyna ciągle się rozwija, dlatego on i jego współpracownicy stale biorą udział w kursach i szkoleniach.

Pomoc dla każdego

A kto może skorzystać z pomocy? Osoby w każdym wieku – dzieci, dorośli, starsi. Na fachowe wsparcie mogą też liczyć osoby uprawiające sport, borykające się z bólem i trudnymi kontuzjami.

Osobną grupę, na której szczególnie skupia się ChiroMedica, stanowią pacjentki w ciąży, po porodzie lub cesarskim cięciu. Bardzo często doskwiera im ból kręgosłupa, obrzęki lub nietrzymanie moczu, i w tym zakresie mogą liczyć na fachową pomoc.

Stopa w dobrych rękach

Chiromedica

ChiroMedica to również gabinet podologiczny. Tu mogą kierować się pacjenci z dolegliwościami stóp. O bolesne modzele, odciski, wrastające paznokcie, grzybicę czy brodawki wirusowe zadba Lidia Ryszczuk - specjalistę d/s podologii oraz współwłaścicielki gabinetu.

- Sprowadziliśmy z Poznania cały zespół specjalistów i dzięki temu możemy prowadzić kompleksową terapię chorych dotkniętych obrzękiem limfatycznym, tłuszczowymi, dobierając również odzież kompresyjną – wyjaśnia L. Ryszczuk.

ChiroMedica to jedyne miejsce w Słubicach gdzie można dokonać fachowego doboru i montażu specjalistycznych wkładek ortopedycznych. Wcześniej wykonywane jest komputerowe badanie stóp połączone z badaniem manualnym i wywiadem chorobowym.

Jak się zgłosić?

Gabinet mieści się w Słubicach na ul. Mickiewicza 1. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w soboty 8-14.

chiromedica logo

Podolog: tel. 730 229 180 / 600 453 955, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fizjoterapeuta: tel. 886 900 081 / 730 229 180, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełen zakres usług można sprawdzić wchodząc na stronę www.podologslubice.pl.[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.