Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Żeby dobrze bawić się w bibliotece, nie trzeba jeszcze umieć czytać! Oddział dla dzieci proponuje wspólne „baraszkowanie na dywanie” 3-latkom i ich rodzicom. Zabawy te będą poprowadzone w oparciu o metodę opracowaną przez fizjoterapeutkę Weronikę Sherborne.

Zajęcia dla dzieci 

Maluchy lubią się bawić, zwłaszcza z rodzicami, a jeśli jeszcze te zabawy są ciekawe i wesołe… Takie właśnie są zajęcia ruchowe prowadzone metodą Weroniki Sherborne.

- Prowadzenie ćwiczeń tą metodą ma na celu stworzenie dziecku okazji do poznania własnego ciała, usprawnienia motoryki, poczucia własnej siły, sprawności i w związku z tym możliwości ruchowych. Dzięki temu dziecko zaczyna mieć zaufanie do siebie i zyskuje poczucie bezpieczeństwa – wyjaśniają bibliotekarki z oddziału dla dzieci. Podobne zajęcia już odbywały się w bibliotece – i sprawiały dzieciom i rodzicom dużo frajdy.

Zajęcia będą odbywać się w grupie, mogą w nich wziąć udział 3-latki wraz z rodzicami. Poprowadzi je pedagog i terapeuta Agnieszka Napierała. Grupa będzie spotykać się dwa razy w miesiącu na 45 minut.

Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie, bowiem liczba miejsc ograniczona. Zapisy osobiście w bibliotece lub pod nr tel. 95 7582372.

Zajęcia startują 12 lutego w godz. 16.30-17.15.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.