Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W piątek, 26 czerwca 2009r. w Collegium Polonicum odbędzie się okolicznościowe spotkanie z okazji jubileusz pięciolecia powstania Koła Naukowego Studenckiej Poradni Prawa w Słubicach. Spotkanie to będzie okazją do przybliżenia gościom celu i zasad funkcjonowania Poradni.

Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele władz lokalnych i uniwersyteckich, pracownicy naukowi, współpracownicy jak również byli i obecni członkowie.

Działalność Poradni polega na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych mieszkańcom regionu słubickiego. Od początku istnienia regularnie udzielne są porady w Słubicach, a od ponad dwóch lat także w Rzepinie. Wśród mieszkańców wciąż można zaobserwować bardzo duże zapotrzebowanie na udzielaną przez studentów pomoc. Poradnia działająca w Słubicach jest jedną z najprężniej działających w kraju, a świadczy o tym chociażby liczba spraw, jaką zajmują się studenci. Bilans roku 2008 r. zamknięto z liczbą ponad pięciuset przyjętych spraw i liczba ta z roku na rok systematycznie wzrasta. W porównaniu do innych stowarzyszeń tego typu, wynik ten uklasyfikował przyszłych prawników ze Słubic na jednym z czołowych miejsc w skali całego kraju. Ten rezultat jest wynikiem wielkiego wysiłku i ogromnego zaangażowania ze strony członków i współpracowników poradni.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 kikold 2009-06-25 13:50
Nius dobry tylko zabrakło informacji o której godzinie :/
#2 kikold 2009-06-25 13:50
Nius dobry tylko zabrakło informacji o której godzinie :/

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.