Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dino w Kunowicach

Dzisiaj zaglądamy do Kunowic na ul. Szkolną, gdzie niedawno zakończyła się budowa marketu Dino. Wielu mieszkańców czeka na wiadomość, kiedy sklep będzie już otwarty.

Gdy w grudniu pisaliśmy o planowanej budowie, informacja ta wywołała duże poruszenie (ZOBACZ). Już od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w związku z dynamicznym rozwojem miejscowości na jej terenie brakuje dużego sklepu samoobsługowego.

Upłynęło kilka miesięcy i budynek stoi już gotowy (formalnie termin zakończenia budowy wypada 28 kwietnia). Jest szyld, elewacja w charakterystycznych kolorach i obszerny parking z miejscem dla niepełnosprawnych. W środku widać też zainstalowane kasy oraz sklepowe regały, które jednak na razie pozostają puste.

Z nieoficjalnych informacji, które uzyskaliśmy, wynika, że sklep ma zostać otwarty w maju. Dokładna data jednak nie jest jeszcze znana. Będziemy o tym informować.

Warto też pamiętać, że obok sklepu cały czas trwają prace związane z modernizacją ulicy Szkolnej. Wzdłuż jezdni powstaje droga rowerowa, budowane są też podjazdy do posesji. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 damcio 2023-04-27 06:49
a co z DINO w Słubicach? na wylocie na Kostrzyn?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.