Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stacja paliw

Wielu czytelników cały czas pyta o ceny paliw i ich dostępność. 26 lutego ponownie wybraliśmy się w miasto z aparatem, aby sprawdzić aktualną sytuację na terenie Słubic.

Podobnie jak wczoraj, cena benzyny 95 utrzymuje się w granicach 6 zł za litr. Na niektórych stacjach można ją jeszcze kupić jeszcze poniżej 5.90. Olej napędowy jest z reguły nieco droższy. Paliwa nie brakuje, nie ma też większych kolejek - oczywiście poza stacjami, na których najbardziej lubią tankować nasi sąsiedzi z Niemiec.

Poniżej zdjęcia z wybranych stacji (stan na 26.02.2022, godz. 15:30).

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 66KJ 2022-02-27 13:04
Proszę wszystkich aby wzięli pod uwagę że stacja paliw AMIC znajdująca się przy bazarze należy do rosyjskiego koncernu ROSNIEFT. Kupując tam paliwo wspierasz Oligarchów PUTNA, wspierasz finansowanie wojny. Pozdrawiam wszystkich.
#2 Bogdano 2022-02-27 14:55
Obawiam się, że za kilka dni za litr benzyny możemy zapłacić 6,30 zł.

Ps. Od kilku dni próbuję zamieścić swój komentarz pod artykułem " Pierwsza mogiła w Golicach trafiła do ewidencji grobów weteranów IPN" z dnia 18.02.2022 r, pod którym jest tylko jeden komentarz. Napisałem komentarz, klikałem na informację - wyślij - i mój komentarz nie pojawiał się pod tym artykułem. Może są jakieś utrudnienia dotycząe zamieszczenia komentarzy?
#3 Redakcja Słubice24.pl 2022-02-28 13:42
@Bogdano

Do tej pory nie zgłaszał nikt żadnych informacji o utrudnieniach, wszystko działa, co zresztą widać po dodawanych komentarzach przez innych użytkowników (w tym przez Ciebie tutaj). Czasem jest tak, że jest problem z przeglądarka po stronie użytkownika (stara lub niezaktualizowana wersja) lub wygaśnie sesja użytkownika na stronie (za długo wpisywany jest komentarz) i nastąpi wylogowanie w tle. Spróbuj napisać komentarz osobno i od razu po zalogowaniu po prostu go wkleić (gotowy tekst). Jeśli nadal będą problemy, napisz bezpośrednio na admin@slubice24.pl. Spróbujemy pomóc.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.