Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stacja paliw

Wojna Rosji z Ukraina poruszyła polskie społeczeństwo. Wielu czytelników z niepokojem pyta o ceny paliw i ich dostępność. Publikujemy aktualne ceny z wybranych stacji na terenie Słubic i okolic. 

Jak wygląda sytuacja w naszym mieście? Paliwo podrożało w stosunku do sytuacji sprzed kilku dni, ale na stacjach go nie brakuje. Od rana dało się zauważyć wzmożony ruch, niektórzy kierowcy tankują do kanistrów, ale większych kolejek nie ma. Nieco więcej aut widać na stacjach, gdzie zaopatrują się nasi sąsiedzi z Niemiec.

Daniel Obajtek, prezes Orlenu, największego koncernu paliwowego w Polsce, zakomunikował dziś w ogólnopolskich mediach, że paliwa nie zabraknie i zaapelował, aby nie ulegać panice i nie tankować ponad miarę. Powiedział, że mają być wyciągane konsekwencje wobec stacji, które będą sztucznie zawyżać ceny. Wczoraj, na jednej ze stacji w Lubanowie (w centralnej Polsce) cena za benzynę bezołowiową sięgnęła aż… 9.99 zł.

A jak obecnie kształtują się ceny w Słubicach? Poniżej zdjęcia z wybranych stacji (stan na 25.02.2022, godz. 11:00).

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 66KJ 2022-02-27 12:12
Proszę wszystkich aby wzięli pod uwagę że stacja paliw AMIC znajdująca się przy bazarze należy do rosyjskiego koncernu ROSNIEFT. Kupując tam paliwo wspierasz Oligarchów PUTNA, wspierasz finansowanie wojny. Pozdrawiam wszystkich.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.