Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/27 19:41 #12973

  • Archimond
  • Archimond Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panie "tajemniczy klient" dlaczego stara się Pani tak mocno oczerniać kierownika Netto?
Czy On coś Panu zrobił? Mówi Pan o tym co kierownik "wyprawiał w PiP". Niech Pan poda przykłady - razem się pośmiejemy. Nie jestem w stanie sobie kierownika, który przecież jest ,miłym i porządnym człowiekiem, w roli złego pracodawcy i wcielenia nietolerancyjnego szatana. Jest Pan jego byłym pracownikiem w PiP?A może to Pan Irek kryje sie za nickiem "tajemniczy klient"?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/27 23:30 #12974

  • kotek
  • kotek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 5
Też tak pomyślałam.Pan Tajemniczy jak na klienta jest zbyt cięty!!podejrzane!!
Ja od początku istnienia Netto jestem tam klientem i to bardzo częstym.Nigdy nie byłam świadkiem w tym miejscu jakichkolwiek dziwnych afer.Żyję na tym świecie już jakiś czas i wiem,że sądy też bywają omylne.A pan Irek poza telewizją na prawo i lewo opowiadał o swojej krzywdzie i zapewniam ,ze raczej zaciskał pięści niż wyciskał łzy.Kierownika też trochę znam i nigdy nawet krzywego spojrzenia nie zauważyłam na jego twarzy.Panie TAJEMNICZY KLIENCIE!jeżeli faktycznie nie jesteś panem Irkiem,to głupot tu nie wypisuj i faktycznie idz do Netto,bo nie wiesz co piszesz.Jeżeli zaś jesteś panem Irkiem,to wszystkie chwyty dozwolone.Łącznie z niepohamowaną histerią .Rozbawił mnie ten cyrk do łez.To takie w stylu TVN-u.Oglądalność przede wszystkim.
Warto zawsze pamiętać,że wszyscy poznali tylko jedną stronę medalu.Mądrzejsi wiedzą,że zawsze jest jeszcze ta druga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/28 07:57 #12975

  • adamadamczyk63
  • adamadamczyk63 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie jestem ani byłym ani obecnym pracownikiem tegoż marketu , ale uważam że to co pisze Kotek i Archimond to są po prostu jaj.............

Archimond pracowałeś/aś z tym człowiekiem ? pewnie nie , ale moja córka pracowała z nim nie będę wymieniał tutaj nazwisk , i dużo wiem na temat tegoż Pana dobrego , porządnego , i zarazem miłego Pana Kierownika , wież za co został zwolniony z P i P za to że powiedział w obecności klientów i pracowników na sklepie że Pani Dyrektor jest starą K....... i za to został zwolniony więc proszę co wy wiecie ja mam prawie 60 lat i takiej prostej osoby nie widziałem , córka także opowiadała jak potrafił się odnosić do niej czy do innych pracownic tego marketu , a to że przegrał sprawę z tym kasjerem to bardzo dodrze może go czegoś nauczy , przede wszystkim pokory , i nie wypisuj KOTKU że Sady są omylne , może i tak ale w tej sprawie na pewno Sąd nie był omylny, a do przykładu , na miejscu Sądu obciążył bym całymi kosztami tegoż kierownika , oraz zasądził bym odszkodowanie na rzecz Pana Irka , może wtedy by się jeden z drugim opamiętali, Nie mam nic do tego kierownika bo fakt taki iż go nie znam osobiście ale fakt jest taki a nie inny, a to że media nagłaśniają tą sytuacje to bardzo dobrze że pokazują jak ludzie są wykorzystywani , poniżani i nie tylko w pracy , ja jestem pełen podziwu dla Pana Irka , że publicznie opowiedział to a to że płakał w telewizji to widać tylko że jest prawdziwym facetem, i nie był to cyrk , jak piszesz Kotku że cię rozbawił do łez , życzę Tobie i Archimondowi , podobnych przeżyć w pracy mobbing, poniżanie itp , może wtedy zrozumiecie że takie historie zdarzają się na prawdę , bo do puki kogoś z nas nie dotyczy dana sprawa to się śmiejemy i wypisujemy głupoty , a jak nas dotknie dana sprawa to wtedy inaczej myślimy ..

z szacunkiem dla was oboje ale proszę zastanówcie się nad tym co wypisujecie na forum !

Panie Irku jeśli pan to wszystko czyta to niech pan wie że ja i moja rodzina jest z panem chylimy czoła dla pana sprawy i podziwiamy pana za odwagę i niech pan się nie przejmuje także jak prostymi komentarzami wypisywanymi pod pana adresem to jest forum i każdy może coś na pisać dla zabicia czasu !

Pozdrawiam Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/28 08:23 #12976

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie panie Archimond , nie jestem Panem Irkiem gdyż jestem kobietą i nie byłam pracownikiem tegoż marketu..

żal mi Ciebie człowieku a może ty jesteś obecnym pracownikiem tegoż marketu że aż tak obstajesz za tym kierownikiem co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/28 08:26 #12977

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Jesteś Kotku w błędzie nie jestem Panem Irkiem a jestem kobietą , to że cię rozbawił cyrk z panem Irkiem miał prawo ale życzę Tobie podobnych wrażenień w przyszłości , i obyś musiał/ła iść z tym do Sądu Pracy ..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/29 20:14 #12987

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Ludzie, co wam odbiło z tym Netto i pracyjącym tam kierownikiem ? To sa jakies prywatne, czyjeś żale z przeszłości. Spadajcie wszyscy plujący jadem z tego forum :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/07/10 15:25 #13117

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
dla mnie to jest chore.nie mam nic do geji lecz zgadzam sie z toba w 100% jesli chodzi swoją "inność", to jego karta przetargowa, "jestem gejem, i mnie atakują, bo jestem gejem"zachowuja sie tak w dużej wiekszosci,jestem facetem i zachowuje sie jak facet nie rycze przed milionami polakow jaki jestem poszkodowany ide do sadu.w sadach toczy sie tysiace spraw we wszystkich sprawach i bysmy musieli tylko ogladac takie programy.ale co tam oby nie wywalczyli w naszej ojczyznie prawa do dzieci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/07/17 10:28 #13191

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie wiem pio !
ale ty chyba nic a nic nie robisz bo tak patrze na te portale i wszędzie ciebie pełno ty chyba na tum żyjesz ???
jeśli tobie żal że on ryczał włącz sobie telewizor i też rycz . przeczytaj kilka razy swój płytki komentarz , zanim go puścisz na forum .. bo w każdej dziecinie jesteś mądry/mądra ... zastanów się zanim kogoś obgadasz co jest dla ciebie chore ? to że ktoś jest gejem ? czy to że twoim zdaniem ktoś ryczy jak to opisałeś /aś ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/07/22 13:50 #13246

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
ty tajemniczy klient.czym ja żyje to nie twój interes są lepsi ode mnie maja po 200 postów.lecz ty zobacz na swoje 8 marnych postów i to w dodatku co ciekawe dotyczą tylko i wylącznie w netto panuje mafia.na bank jesteś bardzo zwiazany z ta sprawa.a kierownika zostaw,jesli ktos wymaga to zawsze bedzie nie dobry lub za dużo wymagajacy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/07/28 16:27 #13294

  • adamadamczyk63
  • adamadamczyk63 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pio..

Dziwi mnie twój upór ! czytałem kilka twoich postów , i na każdym podkreślasz jaka/jaki ty nie jesteś mądry/dra ! w wszystkim rozumy pozjadałaś/eś ... skąd u Ciebie taka obrona Netto? jesteś pracownikiem tegoż marketu a może któreś z twoich znajomych tamże pracuje ...
a może to ty jesteś tym kierownikiem tegoż marketu ??
Jeśli tak to powodzenia ...

mdli mnie od tego rodzajów wpisów przez pana/panią PIO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/08/28 18:42 #13712

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak poza pluciem i w ogóle ktoś wie jak ta sprawa się zakończyła?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/08/28 21:20 #13729

  • mar811
  • mar811 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
Myślę że tak szybko ta sprawa się nie skończy, i na finał przyjdzie nam poczekać. Przy odrobinie szczęścia może znów zobaczymy to na antenie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/08/30 16:06 #13791

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Z tego co się orientuje to sprawa już trafiła do II - Instancji i jeśli Sąd II - instancji potrzyma wyrok pierwszej , to sprawa będzie. kierowana do Warszawy czyli Sądu Najwyższego i potem kasacja wyroku i tylko Strasburga .....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/11/27 18:06 #14857

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam !
Czy ktoś słyszał że do Netto potrzebują kierownika sklepu?

Bo w biurze pracy jest ogłoszenie że Netto szuka kierownika!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez tajemniczy klienet.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/11/28 17:12 #14875

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.