Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/25 14:10 #12932

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Dawno tu nie zaglądałem , ale słyszałem że kariera Kierownika tegoż marketu dobiega końca .... i bardzo dobrze ! na bezrobocie panie kierowniku ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez tajemniczy klienet.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/25 17:44 #12934

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do słubickiego Netto. Zawsze spotykałem się z miła obsługą. Jedyne co bym zmienił, to te wszystkie półki pośrodku sklepu, jakis ten towar taki wymieszany, ze czasami trudno sie połapać, co gdzie lezy, ale tak chyba jest wszędzie w Netto. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/25 18:29 #12935

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
dziendobry.tvn.pl/video/zwolnili-go-z-pr...,1,newest,44427.html

NIE KUPOWAŁAM TAM I NIE ZAMIERZAM, BYŁAM KILKA RAZY I TO FAKT, ŻE OBSŁUGA FATALNA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/25 22:44 #12949

  • BIEDRONA
  • BIEDRONA Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie podoba się Netto i obsługa,to idę do Biedonki. Swoją drogą piszcie gwiazdy gdzie Wy pracujecie,to przyjdą,popatrzą i Was potyrają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 12:32 #12953

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
JA NIKOGO NIE TYRAM, WYRAŻAM TYLKO SWOJE ZDANIE, PO OBEJRZENIU DDTVN Z PANEM IRKIEM UTWIERDZIŁAM SIĘ TYLKO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE CZYNIŁAM NIE ROBIĄC TAM ZAKUPÓW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 15:26 #12954

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Kurcze,pamiętam tego gościa-ale że taka afera,to nie wiedziałam;-/
Facet,z tego co pamietam ,był zawsze grzeczny dla klientów...
Kto jest tam kierownikiem w Netto??może ten gość ,co kiedys był w Piotr I Paweł-wysoki brunet??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 15:48 #12955

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Tak to ten sam gościu co był w Piotrze i Pawle , to on !

Kończy mu się już w Netto tez kariera, ten gościu na kasie kasjer zawsze był miły i uprzejmy dla klientów, ale on postanowił go zwolnić bez podania przyczyny , i wyrzucił go z pracy , ten gościu się odwołał do Sądu Pracy i wygrał ...
A kierownik dupą trześnie , bo posadka się kończy już...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 16:42 #12956

  • BIEDRONA
  • BIEDRONA Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
A Ty Tajemniczy z czego ta radość? Pilnuj swojej posady! Widać,że nieźle musiał Ci zajść za skórę,że swe spocone łapki zacierasz i tylko jak hiena czekasz na okazję,aż mu się noga powinie. Może na etacik czyhasz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 16:42 #12957

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

tajemniczy klienet napisał: Tak to ten sam gościu co był w Piotrze i Pawle , to on !

Kończy mu się już w Netto tez kariera, ten gościu na kasie kasjer zawsze był miły i uprzejmy dla klientów, ale on postanowił go zwolnić bez podania przyczyny , i wyrzucił go z pracy , ten gościu się odwołał do Sądu Pracy i wygrał ...
A kierownik dupą trześnie , bo posadka się kończy już...


Miły i grzeczny ??
Trzeba było go poznać bliżej, to byś usłyszał jak bluzga i wypowiada się o Niemcach, o grubych klientach, w ogóle o klientach.
Szkoda że nie wzięli mnie na świadka, powiedziałbym swoje co nieco o tym panu.
To jest oszust, i niejednego naciągnął na swoją "inność", to jego karta przetargowa, "jestem gejem, i mnie atakują, bo jestem gejem"
Chciałbym spotkać się z tym "innym" w sądzie, może w końcu prawda wyszła by na jaw.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piterson.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 16:55 #12958

  • BIEDRONA
  • BIEDRONA Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Piterson masz całkowitą rację!!! A poza tym,to nie 1-szy zakład z którym sadzi się o odszkodowanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 18:53 #12959

  • kotek
  • kotek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 5
Kierownik Netto,to porządny człowiek!!!!Tylko dlatego,że zachowuje klasę i nie komentuje całej sytuacji ,to znaczy,że jest winien??Pan Irek sama pamietam jak chwalił się obsługując klientów w kasie,że się żeni!! i w zaledwie kilka tygodni po takiej informacji udzielonej publicznie staje się zagorzałym gejem???w tym wieku chyba raczej wie się kim jest.
Z życia wiem,że ci ,którzy odstawiają taki cyrk jak pan Irek,robią dużo szumu,to najczęściej nie są ofiary tylko manipulantami.
W Słubicach jest trochę osób,które znają kierownika sklepu Netto i znają go jako miłego ,fajnego i uczciwego człowieka.Jestem pewna,że przeżywa całą sytuację,bo ludzie często oceniają pozorny stan faktyczny.Oceniają to co ktoś podaje mi na tacy(pan Irek)a nie to co jest prawdą.
Do wszystkich tych którzy łatwo ulegają takim histerycznym obrazkom jaki zobaczyli na TVN-ie apeluję o zdrowy rozsądek i obiektywną ocenę sytuacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 19:07 #12960

  • kotek
  • kotek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 5
Przeczytałam kilkanaście komentarzy wstecz!!czy w Słubicach jest jeszcze drugie Netto???
Ja tam robię zakupy bardzo często i nie mam pojęcia o czym niektórzy piszą.Kierownik jest w porządku.Miły, sympatyczny,grzeczny.Pani,które tam pracują,to ciężko pracujące tam kobiety.Zanim się oceni wygląd(jakim prawem),to proponuję spróbować zamienić się miejscami.Ja też jak cały dzień tyram jak osioł ,to zwyczajnie nie pachnę(JAK KAŻDY).
Jedno jest pewne!!zawsze są uśmiechnięte,grzeczne ,uczynne i serdeczne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/26 19:17 #12961

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Moim zdaniem NETTO jest ok, tylko uważam że tam jest troszkę za mało pracowników, przez co inni źle oceniają jakość obsługi.
Przydałaby się jeszcze jedna osoba do pomocy na sklepie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piterson.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/27 06:49 #12965

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Drodzy czytelnicy tegoż profilu !

Proszę was nie ośmieszajcie się , większość z was dobrze wie kim jest ten kierownik z tego marketu ! przypomnijcie sobie sprawę za którą wyleciał z P I P ? za podobny czyn , a to że ta sprawa wylądowała z Sądzie to dobrze , wszyscy jesteście tacy mądrzy i za panem kierownikiem Netto , proszę troszkę pokory , Jak ktoś widział to wie że w tej sprawie zostało przesłuchanych aż ponad 30 świadków czyli co ? nawet świadkowie z Netto , czyli pracownicy tegoż marketu , i co Sąd przychylił się do wniosku Pana Irka , a nie pana Kierownika ludzie przestańcie wypisywać głupoty , co to za kierownik biedny , poszkodowany itp jest super , byłam świadkiem takiego zajścia na sklepie , kiedy ubliżał Panu Irkowi , dobrze że wygrał sprawę , teraz niech się zastanowi za czym otworzy usta i komuś nawymyśla.
Dobrze że Pan Irek nagłośnił w mediach daną sprawę , bo każdy z was gdyby znalazł się w podobnej sytuacji i był szykanowany, poniżany , i prowadzony mobbing , wszyscy ważni i tylko nie wiedzą jak jest naprawdę a ja jak powiedziałam byłam świadkiem takiego zajścia.
Więc proszę ludzie ja wiem że Słubice są małym miastem ! i wszystko wszyscy wiedzą o sobie ale proszę nie wychwalajcie tego człowieka . popytajcie ludzi którzy pracowali w P i P co on tam wyrabiał potrafił poniżać człowieka , ale ludzie tam nie chodzili na skargę bo pracują bez umów lub umowy tak zwane śmieciowe , może teraz nauczy tego kierownika że każdy jest człowiekiem nie ważne na orientacje lub wygląda człowiek jak człowiek , i to jest dla mnie ważne !

pozdrowienia dla rozsądnych czytelników !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/06/27 07:03 #12966

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
Biedrona a ty skąd masz takie informacje że to nie pierwszy zakład w którym się sądzi o odszkodowanie ? ty jesteś adwokatem ? proszę BIEDRONA .
prosty płytki i żałujący komentarz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.