Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/04 10:11 #10041

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, ostatnio byłem w Netto , i co tam zobaczyłem jaka zmiana kasjerów . czy w Netto była Pani Magda Gessler ? i przeprowadziła tam Nettowskie Rewolucje? może dlatego że dawno nie byłem tam na zakupach , ale nie ukrywam że jak było tak jest , nie ład na regałach , z towarem , nie poukładane kartony po towarze itp . jednym zdanie jeden bałagan , ale cóż jaki szef tacy i podwładni ! :laugh: , nawet dowiedziałem się że kierownik tegoż SUPERMARKETU , ode szedł na emeryturę ale czy to prawda???

Pani Magdo Gessler jest Pani wielka i potężna !!! żeby w takim SUPERMARKECIE przeprowadzić NETTOWSKĄ REWOLUCJE .

pozdrawiam Dariusz z żoną ...

a tak na marginesie kuchenne rewolucje na TVN w czwartki o 16 pozdrawiam wszystkich fanów tej super kobiety ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/08 17:54 #10108

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
a ja wolę lidla.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/08 19:17 #10115

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
strach sie bac !!!! takie male maisto ze ludzi epo imieniu wymieniają kasjerki i znaja historie zycia kierownika!!!!
ratunku !!! dosłownie.....
Big Brother po słubicku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/08 21:26 #10123

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
w każdym mniejszym mieście czy środowisku tak jest. przeszkadza to tylko tym, którzy mają coś do niecnego ukrycia...
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/08 22:05 #10127

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
no wlasnie o to chodzi i nie w "mniejszym" miescie tylko w bardzo malym miescie:) , kazdemu nalzey sie troche prywatnosci. ja sie sprzeciwiam gdzies w glebi duszy takim rozmowom na forum z konkretnymi personaliami, a osobiscie bohaterow tej opowieci nei znam, jestem z praiwe milionowego miasta i zupelnie obce mi sa takie obgadywanki na forach z imeinia i nazwiska....
(na szcescie ) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/08 22:45 #10136

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
basia30 napisał:

no wlasnie o to chodzi i nie w "mniejszym" miescie tylko w bardzo malym miescie:) , kazdemu nalzey sie troche prywatnosci. ja sie sprzeciwiam gdzies w glebi duszy takim rozmowom na forum z konkretnymi personaliami, a osobiscie bohaterow tej opowieci nei znam, jestem z praiwe milionowego miasta i zupelnie obce mi sa takie obgadywanki na forach z imeinia i nazwiska....
(na szcescie ) :)


ale Ty jesteś niesamowita Basiu, prawdziwa wielkomiejska dziewczyna - mogę Cię dotknąć?!
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/09 09:16 #10143

  • MartaP
  • MartaP Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 0
ech, ludzie idzcie do "sklepu dla najubozszych jednak", jak to osmielil sie zauwazyc jeden z naszych czolowych kacz..., tzyn politykow. a co do netto to powiem, ze jakiegos tam mierzenia czy traktowania z gory nie widzialam, ale musze przyznac racje, ze obsluga jest niesympatyczna, nie bede pokazywac palcem ale jest jeden taki pan, ktory kiedys nie pozwolil mi zaplacic karta za zakupy, bo "kolejka jest i nie ma czasu na placenie karta":/ myslalam ze szalu dostane.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/09 17:47 #10166

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
dotknąc nie :) możesz mnie wirtualnie podziwiać :) ewentualnie o coś zapytac to uszczknę rąbka tajemnicy haha:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/09/26 19:38 #10418

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam dawno tutaj nie zaglądałem ale ostatnio byłem z żoną w Netto i to co zobaczyłem i to co usłyszałem to przerosło mnie , kiedy to trzy koleżanki z Netto wyśmiewało się z Starszej Pani która pracuje od niedawna w Netto , tylko dlatego że przyszła w Klapkach do pracy i weszła na sklep , Pani Monika , Pani Agnieszka i Pani Kamila , zapisała te trzy imiona , powiedziała że opisze w Gazecie Lubuskiej to co się wyrabia w Netto w Słubicach, ta Pani ma chyba na imię Teresa, osoba starsza i poważna , a tu tak wyzwać kogoś i się śmiać, jak można ???
Pani Monika ma teraz to w dup......ie wszystko bo ma 1/2 etatu czyli 4 godziny pracuje , bo kierownik tak postanowił opowiada że Pani Monika poszła na zwolnienie lekarskie i zajmuje stanowisko , dlatego dostała 1/2 etatu , a kiedy ustawia się kolejka przy kasach i jest dzwonek na kasjera żeby otworzyć drugą kasę , to wtedy kierownik się wydziera, żeby Pani Teresa szybciej machała rękoma i nie będzie kolejek, nawet tego byłem świadkiem jak tak można ? to jest reżim wyzysk ludzi poniżanie....Dlaczego nikt z tym nie zrobi porządku ... Panie Kierowniku to do pana , Netto to nie Piotr i Paweł że można poniżać ludzi i wyzywać jak Panią Dyrektor Mencel , od starej KU.....R....W...Y a Netto , czemu nikt Nie sprawdził Kierownika Netto czemu ma napisane w Świadectwie za porozumieniem stron kpiny ...

Pozdrawiam Darek z Żoną

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/10/04 17:43 #10474

  • PanCogito
  • PanCogito Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
Myślicie, że mafia panuje tylko w Netto? Może ktoś wie gdzie jeszcze się kreci?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/10/04 20:52 #10476

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
na Sycylii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/10/25 11:25 #10630

  • ŚwiadekCoGoBoli
  • ŚwiadekCoGoBoli Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mafia to dopiero panuje na pewnej stacji. Układy, układziki, anarchia pod kazdym względem. No i oczywiście "napiwki". Płacisz w euro a paragon dostajesz w złotowkach :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/10/30 09:41 #10666

  • PanCogito
  • PanCogito Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
Swiadku jaką stacje masz na myśli? W Słubicach dużo tych obiektów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2011/11/27 20:16 #10907

  • gawdzik30
  • gawdzik30 Avatar
  • Gość
  • Gość
...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gawdzik30.

Odp: O:W Netto panuje Mafia . 2011/12/17 13:21 #11112

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Gawdzik 30 a co masz dokładnie na myśli ? z tym kierownikiem? też tak słyszałem .. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daren34.