Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kandydaci na burmistrza Słubic

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 2 kwietnia o godz. 18:00  odbędzie się debata z udziałem kandydatów na burmistrza Słubic. Podajemy informacje, gdzie można ją oglądać.

Organizatorem debaty jest telewizja HTS Słubice. Partnerem debaty jest portal Słubice24.pl.

Transmisja z debaty odbędzie się na żywo w telewizji kablowej Vectra na kanale 140 (dekodery cyfrowe) oraz kanale 40 (dekodery smart).

Debatę będzie można również oglądać w internecie na kanale You Tube Horyzont TV. Okno podglądu prezentujemy poniżej.

Link do transmisji będzie również dostępny w mediach społecznościowych HTS Słubice i Słubice24.pl.

Ponadto 3 kwietnia na naszej stronie zostaną opublikowane odpowiedzi na pytania zadane kandydatom przez mieszkańców Słubic w ramach naszej redakcyjnej akcji (ZOBACZ). Będzie to forma uzupełnienia dzisiejszej debaty.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Lulicz 2024-04-05 16:44
Debata to inaczej : roztrząsać, uderzać, rozbijać na kawałki... debaty to robią Amerykanie... a nasi politycy boją się prawdziwych debat i tego, ze ktoś spróbuje właśnie rozbić ich na kawałki, ze nie pozwoli na ogólnikowe odpowiedzi... a właśnie takie odpowiedzi usłyszeliśmy, nikt nie miał możliwości dopytać o szczegóły. To co nazwano debatą było w rzeczywistości cukierkowym, ociekającym brokatem spotkaniem.. zabrakło jedynie balonów i serduszek.
#2 sabot 2024-04-05 20:46
Apel do kobiet i ich bliskich.
Nie głosujcie na kandydatów na burmistrza oraz radnych z tych partii, które nie dają wam prawa do decydowania o sobie, o swoim ciele, którzy uważają, że o waszych podstawowych prawach mają decydować wszyscy w referendum (np. duchowni, konfederaci, czy Trzecia Droga).
Nie głosujćie na te osoby, które od lat zasiadając w radzie oraz w fotelu burmistrza przez ostatnie 10 lat tylko administrowali miastem zamiast skupić się na jego rozwoju. Którzy nie rozwiązują bolesnych problemów mieszkańców, obwodnica, zieleń w mieście, pływalnia, opieka zdrowotna, rehabilitacja, rekreacja, kino. Którzy pomimo dostępności środków z UE z nich nie korzystają. Którzy uważają, (pomimo, że mieszkańcy płacą prawie maksymalnie podatki lokalne), że to wszystko im się nie należy, bo utrzymanie jest za drogie. Gmina to nie przedsiębiorstwo, które ma zarabiać, to instytucja, która ma zaspokajać lub stwarzać możliwości zaspokojenia wszystkich potrzeb mieszkańców, a nie działać w myśl zasady "płać, płacz i siedź cicho".
Ostatnim, włodarzem, który miał wizję, pozyskiwał środki z UE i działał na rzecz rozwoju miasta był R. Bodziacki.
#3 clasic1 2024-04-05 23:00
"A tymczasem lis po chwili
Ciągnął dalej: - Moi mili,
Nie namawiam, ale radzę:
Jeśli dziś otrzymam władzę,
Daję słowo, że zasadzę

W ciągu pięciu dni na piasku
Drzewa mego wynalazku.
Już nie szyszki, nie żołędzie
, Ale rosnąć na nich będzie
Schab wędzony i pieczony,
Boczki, szynki, salcesony,
Mortadela i serdelki,
Mięs przeróżnych wybór wielki,
Nawet prosię w galarecie,
Jeśli tylko zapragniecie."

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.