Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dawid Magdulski - kandydat do Rady Powiatu Słubickiego

Dawid Magdulski - kandydat do Rady Powiatu Słubickiego z listy KKW Lewica. 

5 powodów dlaczego startuję w wyborach do rady powiatu w nadchodzących wyborach.

To nie jest program wyborczy.

Rozumiem, że dla wielu osób udział w radzie powiatu może być postrzegany jako szansa do realizacji osobistych celów. Jednak, jako 31-letni mieszkaniec Słubic i zaangażowany nauczyciel, moja motywacja do kandydowania do rady powiatu opiera się na głębokim zrozumieniu i związaniu z lokalną społecznością. Chciałbym przedstawić pięć kluczowych powodów, dlaczego podjąłem tę decyzję:

  1. Po pierwsze, moje doświadczenie jakie nabyłem ucząc w szkole pozwala mi dostrzegać potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży naszego powiatu. Pragnę aktywnie wspierać rozwój lokalnego systemu edukacyjnego, dbając o dostęp do wysokiej jakości nauki dla każdego ucznia, który pozwoli przyszłym absolwentom nabyć umiejętności potrzebnych w naszym lokalnym rynku pracy.
  2. Po drugie, moje zaangażowanie w lokalną społeczność nie ogranicza się tylko do sali lekcyjnej. Pragnę być głosem mieszkańców Słubic w radzie powiatu, angażując się w otwarty dialog i uwzględniając różnorodne perspektywy społeczne.
  3. Po trzecie, zdaję sobie sprawę z istoty rozwoju gospodarczego dla dobrobytu społeczności. Należy wspierać lokalnych przedsiębiorców, tworzyć warunki do zatrudnienia i rozwijać infrastrukturę, aby Słubice mogły kwitnąć gospodarczo.
  4. Po czwarte, ważnym aspektem mojej działalności w radzie będzie troska o środowisko naturalne i wspieranie stowarzyszeń, które pracują na rzecz historii naszego powiatu i naszej lokalnej tożsamości. Pragnę inicjować projekty mające na celu promowania lokalnych produktów, bo jak najbardziej jest się czym chwalić.
  5. Wreszcie, kandyduję do rady powiatu, aby budować społeczeństwo oparte na zasadach równości, sprawiedliwości społecznej i wzajemnym szacunku. Mój cel to stworzenie miejsca, gdzie każdy mieszkaniec Słubic może czuć się bezpieczny i doceniany.

Zaangażowanie w samorząd lokalny wymaga szczerości, przejrzystości i oddania sprawom społeczności. Jestem gotów poświęcić swój czas, energię i nabywać doświadczenia aby służyć mieszkańcom Słubic z pełnym zaangażowaniem i pasją. Oczekuję z niecierpliwością na możliwość reprezentowania waszych interesów i wspólnego budowania lepszej przyszłości dla naszej wspólnoty.

#MagdulskiDoRady

Lista numer 4, pozycja 5

Dawid Magdulski

[materiał wyborczy, sfinansowano z KKW Lewica]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.