Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Leonard Pietrow

Kto do Sejmiku Województwa Lubuskiego? Jednym z kandydatów jest Leonard Pietrow, który startuje z KKW Trzecia Droga PSL – PL2050 Szymona Hołowni.

---

Szanowni Państwo!
 
Zdecydowałem się kandydować do Sejmiku Województwa Lubuskiego.
 
Jestem słubiczaninem, który jest dumny i zakochany w naszej małej ojczyźnie. W Słubicach się urodziłem, tu chodziłem do szkoły podstawowej i średniej. Od dziecka związany jestem ze słubickim sportem, najpierw jako zawodnik Polonii Słubice, potem Spójni Ośno Lubuskie, Odry Górzyca i Syreny Cybinka. W Słubicach poznałem też najlepszych przyjaciół grając w piłkę nożną w juniorach Polonii. W Słubicach wreszcie założyłem szczęśliwą rodzinę.
 
Z zawodu jestem ekonomistą. Ukończyłem studia mgr na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Studia Podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jestem również absolwentem studiów MBA.

Zawodowo związany najpierw byłem z Bankiem Spółdzielczym w Ośnie Lubuskim, a następnie z Fundacją Zielonej Doliny Odry i Warty w Górzycy oraz ze Stowarzyszeniem Zielona Dolina Odry i Warty w Górzycy. W fundacji i stowarzyszeniu od ponad 15 lat pracuję z fantastycznym zespołem, aby zdobywać środki finansowe dla naszych lokalnych samorządów i organizacji pozarządowych. Z wielu tych inwestycji można się cieszyć do dziś np. boiska przy SP 1, placów zabaw przy ul. Kanałowej i Wodnej, komory hiperbarycznej w Słubicach czy też Parku Wiejskiego w Górzycy oraz kina cyfrowego w Rzepinie.

W Sejmiku Województwa Lubuskiego przede wszystkim będę reprezentował i dbał o interesy gminy Słubice oraz Górzycy, Rzepina, Cybinki i Ośna Lubuskiego.

Z góry dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

Leonard Pietrow - Kandydat do Sejmiku Województwa Lubuskiego

---

[ogłoszenie wyborcze, sfinansowano z KKW Trzecia Droga PSL – PL2050 Szymona Hołowni]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.