Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Łukasz Skorek kandydatem do Rady Miejskiej w Słubicach

Łukasz Skorek, od lat związany z Ochotniczą Strażą Pożarną w Słubicach, to kandydat do Rady Miejskiej w Słubicach z okręgu wyborczego nr 11. Startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Zawsze Niezależni.

Szanowni mieszkańcy Słubic, droga młodzieży!

Już 7 kwietnia zdecydują państwo o wyborze władz samorządowych na kolejną kadencję. Ogniste, strażackie serce ukierunkowane jest na zbliżające się wybory, gdzie przedłożę na wasze ręce swoją kandydaturę do Rady Miejskiej w Słubicach, reprezentując okręg 11.

Nazywam się Łukasz Skorek, jestem 32-letnim, rodowitym słubiczaninem. W 2018 r. ukończyłem studia wyższe na kierunku ratownictwa medycznego, tudzież spełniam się zawodowo w lokalnym Szpitalu Powiatowym. Od trzynastego roku życia działam we wszelakich służbach, począwszy od grup ratownictwa, poprzez Ochotniczą Straż Pożarną i liczne stowarzyszenia stricte medyczne.

Od dwóch dekad jestem strażakiem - ochotnikiem, gdzie aktualnie jako dowódca plutonu pełnię stanowisko naczelnika jednostki w OSP Słubice, a także reprezentuje naszą gminę w Zarządzie Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Od wielu lat tworzę współpracę z lokalnymi fundacjami i stowarzyszeniami, gdzie jako promotor oraz koordynator akcji społecznych i charytatywnych udowadniałem, jak cudownym miastem jest nasza mała ojczyzna - Słubice. Wielokrotnie wystarczyło tylko hasło, aby udało się wspólnie wspomóc ludzi chorych, w podeszłym wieku, dzieci lub bezdomne zwierzęta.

Jako kandydat do Rady Miejskiej w Słubicach chce skupić się przede wszystkim na bezpieczeństwie, ale także potrzebach młodzieży.

Przeprowadziłem konsultacje społeczne, których wynik pozwolił mi na stwierdzenie, że jest wiele do zrobienia w naszym okręgu. Dzięki państwa głosom zauważalna jest konieczność wprowadzenia stałego dialogu z mieszkańcami.

Wasze pomysły, to moje działania w Radzie Miejskiej!

Ulice wchodzące w skład okręgu nr 11:

  • ul. Jagiellończyka
  • ul. Jagiełły
  • ul. Konstytucji 3 Maja od nr. 1 do 66
  • ul. Mieszka I
  • Osiedle Świerkowe
  • ul. Piska
  • ul. Staszica
  • ul. Witosa

Wspólnie odbudujmy potencjał Słubic!

[ogłoszenie wyborcze, sfinansowane z KWW Zawsze Niezależni]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.