Słubicka Akademia Piłkarska organizuje kolejną imprezę. Tym razem SAP zaprasza na Dzień Młodego Sportowca, w ramach którego zostaną rozegrane otwarte mistrzostwa Słubic w piłce nożnej w formule 1x1!
Miały odbyć się w połowie lipca, ale zostały odwołane. Sympatycy tenisa ziemnego mogą być jednak spokojni - letnie mistrzostwa Słubic w tej dyscyplinie sportu odbędą się pod koniec sierpnia.
24 lipca Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji był gospodarzem turnieju szachowego o puchar burmistrza Słubic. Do rywalizacji o nieoficjalny tytuł szachowego mistrza naszego miasta stanęło 22 zawodników i zawodniczek.
Kolejny sukces zawodniczek UKS Jedynka Słubice. Lena Kowalska, Oliwia Żarnowska oraz Nina Żmuda wzięły udział w centralnych konsultacjach Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej, czyli nieformalnym zgrupowaniu kadry Polski.
Udanie piłkarze SKP Słubice rozpoczęli serię meczów sparingowych, które są formą przygotowań do nowego sezonu w klasie okręgowej. Na dobry początek pokonali Chrobrego Drzeńsko 4:3.
Przed Polonią Słubice kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do nowego sezonu w IV lidze lubuskiej. Tym razem rywalem „Dumy pogranicza” będzie zespół 1. FC Frankfurt.
Dobre wieści z Lublina, gdzie na mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce startowała Zuzanna Mierzejewska, oszczepniczka Lubusza Słubice. Choć nie udało się jej zdobyć medalu, to ustanowiła wartościowy rekord życiowy i dostała się do ścisłego finału.
23 lipca odbędzie się turniej szachowy „Lubuskie Szachy dla Wszystkich”. Rywalizację zaplanowano w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, junior i open.
Ze względu na duże upały został odwołany turniej tenisowy na rzecz chorej Wiktorii. Fundacja Grupy Pomagamy, która organizuje wydarzenie, podała nowy termin imprezy.
Przed nami kolejna akcja pomocy dla zmagającej się z nowotworem Wiktorii Waszak. Tym razem swoje wsparcie okazali panowie ze Stowarzyszenia Basket Oldboys Słubice, którzy zapraszają na charytatywny turniej koszykówki.
Więcej…