Świeżo upieczeni mistrzowie województwa lubuskiego z UKS Polonia Słubice wywalczyli kolejne cenne trofeum. Nasz zespół wygrał prestiżowy turniej Dobiegniew Cup im. Kazimierza Górskiego w kategorii U-13.

W fazie grupowej młodzi słubiczanie wygrywali aż czterokrotnie przy tylko jednej porażce. W fazie pucharowej nie mieli już sobie równych i wygrali wszystkie spotkania, w tym to najważniejsze – w finale, gdzie pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki 1:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano piłkarza UKS-u Michała Wroniewicza.

Skład zwycięskiej drużyny
: Michał Wilczewski, Michał Wroniewicz, Alan Chaba, Łukasz Chrostowski, Gabriel Chrostowski, Kacper Brzozowski, Adrian Lejman, Dominik Grabowski, Łukasz Sak, Szymon Biernat, Igor Kolczak, Patryk Kowalski, Maksymilian Pazda, Jakub Kozłowski, Maciej Mizerski i Zhivko Chaydarov.

Zespół młodzików UKS Polonia Słubice tworzy grupa chłopców urodzonych w latach 2000 – 2001. Od 4 lat trenerem drużyny jest Łukasz Hein. Młodzi piłkarze mają już na swoim koncie sporo sukcesów, w tym mistrzostwo województwa lubuskiego. Dwójka zawodników, Łukasz i Gabriel Chrostowscy, reprezentowała Polskę podczas turnieju „Danone Cup”, czyli  nieoficjalnych mistrzostw świata w piłce nożnej rocznika 2000. Ci sami dwaj piłkarze zdobyli tytuł mistrza Polski z kadrą Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie.