Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
17 marca odbędzie się turniej siatkówki poświęcony pamięci Zdzisława Skręty. To już trzecia edycja memoriału rozgrywanego dla uczczenia zmarłego w 2009 roku nauczyciela wychowania fizycznego, znanego w Słubicach propagatora sportu, w szczególności siatkówki.

siatka

Poprzednie edycje turnieju cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród kibiców, jak i uczestników, dlatego w tym roku również postanowiono zorganizować kolejną odsłonę memoriału. Do turnieju przystąpi 10 drużyn, w tym po jednej z Rzepina i Ośna lubuskiego. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, a zwycięzcy spotkają się w wielkim finale, którego stawkę jest przechodni puchar.

Organizatorzy zapraszają na turniej nie tylko sympatyków siatkówki, ale przede wszystkim tych, którym osoba Zdzisława Skręty była bliska. Zawodnicy zagrają również dla swojego kolegi z boiska - Jerzego Lewickiego, który kilka miesięcy temu zmarł po długiej walce z chorobą.

Turniej odbędzie się w 17 marca na miejskiej hali sportowej przy ulicy Piłsudskiego. Początek o godz. 10:00. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnego kibicowania.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.