Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Rozpoczęły się zapisy do pierwszej słubickiej ligi tenisa ziemnego. Organizatorzy przewidują rozegranie cyklu turniejów w okresie od kwietnia do sierpnia tego roku. W rozgrywkach może wziąć udział każdy zainteresowany w wieku od 16 lat.

Zawody będą się odbywać na korcie tenisowym na terenie SOSiR-u. Brać mogą udział zawodnicy obojga płci, rywalizacja będzie prowadzona w kategorii OPEN. Koszt jednorazowego wpisowego 30 złotych. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Organizatorami tenisowej ligi  pt. „Słubice Home Partner Cup 2012“ są Nieruchomości Home Partner Ariel Pawelczyk, Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu oraz Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o.o. Ligę wspiera szkoła językowa „Diament“. Patronem medialnym całego przedsięwzięcia jest portal Słubice24. Na naszej stronie będzie można na bieżąco śledzić informacje o rozgrywkach.

Więcej informacji i kontakt:
  • Ariel Pawelczyk - tel. 796 548 123 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Robert Tomczak - tel. 601 641 504 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.