Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W piątek, 9 grudnia na miejskiej hali sportowej odbył się turniej siatkarski dla pracowników oświaty. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: Gimnazjum nr 1, SP "Trójka" Słubice oraz "Prymulki z dwójki" - zwycięzca całego turnieju.

Grające w drużynie panie, przy małym wsparciu w jednym meczu dwóch panów, zdeklasowały pozostałe drużyny, wygrywają każde starcie 3:0. Po zakończeniu wszystkich spotkań organizator turnieju, stowarzyszenie FSL - Aktywni dla Powiatu, wyłonił najlepszych: zawodniczkę i zawodnika turnieju. Wśród pań najlepsza okazała się Ewa Dąbrowska, a wśród panów Jan Śmielewicz.- Nasze stowarzyszenie wspólnie z Gimnazjum nr 1 powoli szykuje się do podobnej imprezy skierowanej do piłkarzy nożnych. Mamy nadzieję, że tym razem odwiedzą nas także ekipy spoza naszej gminy. Więcej szczegółow już wkrótce - powiedział na zakończenie szef stowarzyszenia Robert Tomczak.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym zawodów (pdf).
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 dNOTE 2011-12-12 19:35
Nie to żebym się czepiał, ale w jakiej "placówce oświatowej" pracuje p. Piotr, właściciel Delty? Chyba, że zmienił pracę, albo był na jednodniowym wypożyczeniu, to przepraszam :-*

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.