Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Podczas warszawskiej gali „Budowniczych Polskiego Sportu” wręczono nagrody w ramach ogólnopolskiego konkursu „Budujemy Sportową Polskę”. Jednym z laureatów wyróżnień przyznanych przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej został Ryszard Chustecki, szef Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach.

Do konkursu przystąpiło ponad 750 polskich samorządów. Organizatorzy analizowali działalność i dokonania w zakresie inwestycji w sport i rekreację. Oceniano władze samorządowe, inwestorów, a także firmy i dostawców uczestniczących w procesie budowy i modernizacji obiektów sportowych.

Doceniono także zarządców sportowej infrastruktury. W kategorii „użytkownik/administrator obiektów sportowych i rekreacyjnych” nagrodę otrzymał słubicki OSiR, reprezentowany przez dyrektora Ryszarda Chusteckiego.

budowniczy_sportu

- Chcieliśmy w naszym konkursie docenić tych, którzy każdego dnia dbają o utrzymanie infrastruktury sportowej, tworzą i realizują efektywne metodyki zarządzania, a także programy rozwoju sportu i rekreacji dla społeczności lokalnych i turystów z całej Polski. Już sam formularz zgłoszeniowy słubickiego Ośrodka Sportu zrobił na całej kapitule ogromne wrażenie, dlatego nie mieliśmy cienia wątpliwości, że nagroda należy się jego zarządzającemu, czyli panu Ryszardowi Chusteckiemu - podkreśliła Danuta Burzyńska, przewodnicząca komisji weryfikacyjnej konkursu.

Warto zaznaczyć, że obok Słubic nagrodę w tej kategorii otrzymał tylko Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad konkursem sprawują m.in. Parlament Europejski i jego przewodniczący Jerzy Buzek, Fundacja „Teraz Polska”, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Polski Związek Paraolimpijski, Polski Związek Piłki Nożnej oraz marszałkowie poszczególnych województw.

- Nagrody nie traktuję jako tylko własnego sukcesu, ale zarówno swoich współpracowników, a także wszystkich, którzy przez okres ponad 30 lat przyczynili się do stworzenia tak pięknej bazy sportowej. Jest wiele jeszcze do zrobienia, ale wyróżnienie to pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku - powiedział Ryszard Chustecki.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 krs 2011-11-27 13:42
KPINA!!!!FACET NOTORYCZNIE NISZCZĄCY WSZELKIE PRZEJAWY WALKI SPORTOWEJ Z POMINIĘCIEM JEDYNIE SWOJEJ LEKOATLETYKI NAGRODZONY WSTYD WYCIĄGANIE REKI PO COŚ CO SIĘ NIE NALEŻY PARANOJA
#2 bajb1 2011-11-27 21:12
a co z Naszą Polonią,bo widze że temat umarł śmiercią naturalną a szkoda.......może za to ta nagroda...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.