Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ogólnoniemiecki Klub Rowerowy z Frankfurtu nad Odrą zaprasza słubiczan na rowerowe wycieczki. Najbliższa odbędzie się w sobotę 30 sierpnia. Zbiórka dla wszystkich zainteresowanych o godz. 8:30 - na placu przed dworcem kolejowym we Frankfurcie nad Odrą. Tym razem przewidziana jest około 70-kilometrowa trasa  od płaskowyża lebuskiego w dół  przełomem Odry do Muzeum Filmu w Golzow. Wycieczkę poprawadzi Kerstin Meissner.

Słubice - Frankfurt - wycieczki rowerowe
źródło: www.brandenburg.adfc.de

Udział w wycieczkach rowerowych organizowanych przez niemieckie ADFC jest dostępny dla każdego, nie wymagane są też wcześniejsze zapisy. Wystarczą tylko bezpieczny rower i odpowiednia kondycja. Posiłki i napoje we własnym zakresie. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego (StVO)!
Warto również zabrać ze sobą dokument tożsamości!

Kolejne najbliższe ADFC-rowerowe wycieczki:
  • sobota, 6 września, zbiórka o 09:30 na placu przed frankfurckim dworcem kolejowym, Geocaching-Tour do Seelow – trasa ok. 80km,
  • niedziela 14 września,  zbiórka o 09:30 na placu przed frankfurckim dworcem kolejowym, Frankfurt – miasto garnizonowe -  trasa ok. 25 km,
  • czwartek, 18 września, zbiórka o 16:30  na placu przed Ffo dworcem kolejowym - wieczorna przejażdżka.
Więcej informacji o samych wycieczkach i frankfruckim klubie rowerowym na stronie internetowej www.brandenburg.adfc.de/frankfurt-oder

W razie pytań o wycieczki można pisać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 bicykl 2008-08-28 20:48
guten tag hans, rowerem fahren - ja, ja, sehr gern, aber iś chabe przebita oponen, cziiis
#2 bicykl 2008-08-28 20:48
guten tag hans, rowerem fahren - ja, ja, sehr gern, aber iś chabe przebita oponen, cziiis
#3 Roland Totzauer 2008-08-29 20:52
Sorry, dieser Link: \"Zainteresowani znajdą mapę trasy i inne potrzebne informacje na stronie www.rotofo.de.\" führt nicht zum Frame-Ziel. Bitte korrigieren. Danke!
#4 Roland Totzauer 2008-08-29 20:52
Sorry, dieser Link: "Zainteresowani znajdą mapę trasy i inne potrzebne informacje na stronie www.rotofo.de." führt nicht zum Frame-Ziel. Bitte korrigieren. Danke!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.