Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jeśli posiadasz już kijki do Nordic Walking, a nie wiesz jak poprawnie z nich korzystać, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. 4 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie Nordic Walking, które odbędzie się o godz. 10:00. Zbiórka przy parkingu OSiR.

Kilka słów o Nordic Walking
Marsz z kijami został wymyślony przez narciarzy biegowych. Używają oni kijów od dziesięcioleci aby uczynić swoje letnie treningi bardziej skutecznymi w przygotowaniach do sezonu zimowego. Użycie kijków powoduje zaangażowanie mięśni górnej połowy ciała, a także: łagodzenie nacisku na stawy, utrzymanie lepszej postawy, równowagi oraz stabilności. Nordic Walking konsumuje około 400 kcal w ciągu jednej godziny marszu, zalecany przez wielu specjalistów, jako idealna forma ruchu do poprawy ogólnego stanu zdrowia.

C

Program szkolenia:
  • 11:00 – 12:00 podstawy techniki marszu nordyckiego
  • 12:00 – 12:30 wykorzystanie kijów NW w terenie
  • 12:30 – 13:00 wybrane ćwiczenia z wykorzystaniem kijków
  • 13:30 – 14:00 ćwiczenia rozciągające – stretchingod
Cena za szkolenie: 40zł*

*W cenie szkolenia, każdy z uczestników dostanie certyfikat, płytę CD z dokładnym opisem techniki Nordic Walking.

B

Na szkolenie należy zabrać:
  • wygodne obuwie
  • mały plecak (na wodę, batonika, aparat itp.)
  • sportowy, nie krępujący strój
  • kije do Nordic Walking
Dla osób nie posiadających odpowiednich kijów do Nordic Walking, organizatorzy zapewniają własny sprzęt (cena za wypożyczenie 10 zł za parę).

WAŻNE! Osoby chcące uczestniczyć w zajęciach z wypożyczonymi kijami, proszone są o kontakt minimum na dwa dni przed szkoleniem!

C

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub mailowo.

Kontakt:
Tomasz Walczak
tel. 795 820 833
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW SLUBICE24.PL
Odpowiedz na pytanie:
"Z jakiego kraju pochodzi forma ruchowa, którą nazywamy Nordic Walking?" Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają DWA KARNETY na opłacone kursy Nordic Walking. Aby zdobyć je zdobyć wystarczy na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać zgłoszenie podając poprawną odpowiedź na pytanie, a także swoje imię i nazwisko, login z portalu oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia można przesyłać do 2 czerwca. Koniecznie z dopiskiem w temacie NORDIC WALKING. Kto pierwszy, ten lepszy :)

*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Redakcja Słubice24.pl 2011-06-02 14:45
Poniżej loginy naszych czytelników, którzy otrzymali karnety na Nordic Walking.

- daisy_pl
- subjab

Szczegółowe informacje dotyczące sposoby odbioru karnetów zostały wysłane na podane w zgłoszeniu adresy email. Gratulujemy!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.