Pierwszy punkt Polonii Słubice w III lidze

Kibice „Dumy pogranicza” doczekali się pierwszych punktów w tym sezonie. W trzeciej kolejce III ligi (grupa 3) Polonia Słubice zremisowała u siebie z Lechią Zielona Góra 2:2.

Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Celne strzelanie rozpoczęli goście i już w 2 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Igora Bambeckiego. Do remisu jeszcze przed przerwą doprowadził Miłosz Matuszewski (32’). Po zmianie strona każda z drużyn próbowała zdobyć gola i jako pierwsza zrobiła to ekipa Lechii. W 71’ do bramki Polonii trafił Mateusz Lisowski. Ambitna pogoń Polonii się udała i 11 minut później do kolejnego remisu doprowadził Nikita Hrybau. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i podziałem punktów.

Grupa Chmiel Polonia Słubice - Lechia Zielona Góra 2:2 (1:1)

Słubiczanie zagrali w składzie: Ignacy Marciniak - Jan Bigos (Krystian Rogala 46'), Kacper Kalinowski (Dawid Żurawski 65'), Miłosz Maruszewski (Jakub Świder 55'), Daniel Stadie, Oliwier Begier, Cyprian Poniedziałek, Nikita Hrybau, Dominik Grzywnowicz (Oliwier Mieczkowski 65'), Paweł Jachno, Kamil Stondzik (Przemysław Begier (85').

Betclic 3. Liga, grupa 3 - TABELA / WYNIKI

Następny mecz Polonia zagra 21 sierpnia na wyjeździe. Rywalem słubiczan będzie Warta Gorzów. Początek meczu o godz. 16:00.