Jeden z medali dla Słubic wywalczył Mieczysław Marciniak

Za nami XXVI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Weteranów w Tenisie Stołowym. Zawodnicy gospodarzy, czyli STS Wulmar Słubice, wywalczyli w nich 7 medali, w tym 3 złote.

Impreza odbyła się 25 maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2. Do naszego miasta przyjechali najlepsi lubuscy tenisiści stołowi z rocznika 1984 i starsi, którzy rywalizowali z podziałem na cztery kategorie wiekowe: 40-49, 50-59, 60-69 oraz powyżej 70 lat.

Podobnie jak w latach poprzednich, organizacji imprezy podjęli się sympatycy tenisa stołowego z klubu STS Wulmar z Mieczysławem Marciniakem na czele. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła burmistrzyni Słubic Marzena Słodownik.

Jak w tej stawce spisali się reprezentanci gospodarzy? Zawodnicy STS Wulmar Słubice zdobyli aż 7 krążków, w tym 3 złote, dzięki czemu wygrali klasyfikację medalową. Okazali się też najlepsi w klasyfikacji punktowej, zdobywając aż 1345 oczek do współzawodnictwa klubowego Lubuskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

Po medale (indywidualnie i w grze podwójnej) sięgnęli: Krzysztof Lubin, Marek Szuplak, Mirosław Rogowski, Mieczysław Marciniak, Grzegorz Artiuchow i Przemysław Łowiecki. Komplet wyników do pobrania poniżej.

WYNIKI ZAWODÓW

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów przygotowanej przez naszego reportera.