PIłkarze Polonii Słubice mogli liczyć na wsparcie kibiców

III liga dla Polonii Słubice coraz bliżej.  W ramach 31. kolejki IV ligi Osiedle Sady Polonia Słubice pokonała Sprotavię Szprotawa 3:0 i umocniła się na pozycji lidera rozgrywek.

Mecz odbył się 25 maja w Słubicach. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej odsłonie poloniści poprawili skuteczność i zaaplikowali gościom ze Szprotawy aż trzy gole. Bramki dla Polonii zdobyli: Begier Oliwier 53' (k), Parizotto Giovani 85', Gronostaj Rafał 90'.

Dzięki zwycięstwu Polonia umocniła się na pozycji lidera tabeli IV ligi. Słubiczanie mają nad drugą w tabeli Ilanką Rzepin 8 punktów przewagi, ale ta ma rozegrany jeden mecz mniej (ostatnie spotkanie zostało przerwane z powodu ulewy). Do końca rozgrywek zostały 3 kolejki.

IV Liga Lubuska – TABELA / WYNIKI

Kolejny mecz Polonia zagra na wyjeździe. 2 czerwca o godz. 11:00 zmierzy się z Wartą II Gorzów Wlkp.

Poniżej fotorelacja ze spotkania ze Sprotavią.