Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bieg Januszy i Grażynek w Słubicach

W Słubicach odbędzie się II edycja Biegu Januszy i Grażynek. Podobnie jak rok temu, impreza będzie integralną częścią Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Zabytkowych i Techniki Motoryzacji.

Bieg Januszy i Grażynek to impreza z przymrużeniem oka, w której chodzi nie tylko o rywalizację, ale przede wszystkim humor i dobrą zabawę. Panie biegną w szpilkach, a panowie w klapkach i skarpetach. Mile widziane jest dowolne przebranie, a jako dodatkowy atrybut np. reklamówka.

Rok temu impreza odbyła się na placu Bohaterów, na dystansie około 150 metrów. W tym roku formuła będzie podobna, ale zmieni się lokalizacja. Bieg zostanie rozegrany 1 maja o godz. 14:00 na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, bo właśnie tam odbędzie się wspomniany zlot (ZOBACZ).

Głównym organizatorem zlotu jest Klub Nagar Słubice, a organizacją samego biegu zajął się Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zapisy będą odbywać się przed startem. Będzie też możliwe wcześniejsze zgłoszenie. Szczegółowe zasady i regulamin są w trakcie opracowania, poinformujemy o nim niebawem.

Piotr Zalisz z SOSiR-u przekazał naszej redakcji, że na najszybszych uczestników i uczestniczki czekają nagrody. – Nagrodzimy najlepsze trójki w kategoriach kobiet i mężczyzn – powiedział.

Tak było w 2023 roku w Słubicach - ZOBACZ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.