Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Brydżowy Memoriał Arcymistrza Zbyszka Halata

Blisko 60 brydżystów wzięło udział w Memoriale Arcymistrza Zbyszka Halata, który odbył się 14 kwietnia w Słubicach. Zawody były rozgrywane w ramach Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zobaczcie, jak było.

Gospodarzem imprezy było Pole Golfowe „Dębowa Polana”, a konkretnie mieszcząca się na terenie ośrodka kawiarnia „Pod Dębami”.

Do Słubic zjechali się zawodnicy z całego regionu – m.in. Kostrzyna nad Odrą, Ośna Lubuskiego Zielonej Góry, Stargardu, Szczecina, Poznania, a nawet Katowic.

Rywalizacja odbywała się w parach. Sklasyfikowano 29 par. Najlepszy okazał się duet Paweł Marczak i Krzysztof Hajowski z MKS Ilanka Kostrzyn nad Odrą. Wyłoniono także najlepszą parę z powiatu słubickiego – tytuł ten powędrował do Andrzeja Niziałka i Stanisława Tokarskiego.

KOMPLET WYNIKÓW

Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary, medale i nagrody.  W uroczystości wręczenia nagród wziął udział starosta słubicki Leszek Bajon, który był również honorowym patronem turnieju. Impreza odbyła się przy finansowym wsparciu Powiatu Słubickiego.

Galeria zdjęć

Zdjęcie udostępnione przez Starostwo Powiatowe w Słubicach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.