Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Biegi parkowe

Dobra wiadomość dla biegaczy! Rusza druga odsłona cyklu pod nazwą „Biegi parkowe”. W tym roku na chętnych będą czekać trzy biegi, które – zgodnie z nazwą – zaplanowano na terenach miejskich parków.

Organizator

Organizatorem imprezy, podobnie jak rok temu, jest Miejski Związek Sportu we Frankfurcie. Tym razem wszystkie biegi odbędą się u naszych sąsiadów (w 2023 roku jedna była w Słubicach).

Harmonogram biegów

  • 02.03.2024, godz. 11:00, park am Anger, miejsce spotkania: plac do gry w boule
  • 16.03.2024, godz. 11:00, park Kleista, miejsce spotkania: przy wejściu od ulicy Humboldtstraße
  • 23.03.2024, godz. 11:00, las miejski za Frankfurtem, miejsce spotkania: przy karczmie Wupis Tränke

Nagrody

Wszyscy uczestnicy po każdym biegu otrzymają pamiątkowy medal, a najlepsi wśród kobiet i mężczyzn okolicznościowy puchar. Będą też osobne nagrody dla najlepszych w ramach całego cyklu (trzeba wystartować w minimum dwóch biegach).

Zapisy

Udział w biegach jest bezpłatny, ale należy się wcześniej zapisać. W zgłoszeniu trzeba przesłać: nazwisko, imię, rok urodzenia, klub (jeśli jest) i wskazać bieg (lub biegi), w którym chce się wystartować. Zgłoszenie trzeba wysłać najpóźniej tydzień przed datą wybranego biegu. Zgłoszenia odbywają się:

  • drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • telefonicznie: +49 335 606 8888 9.

Więcej informacji

Dodatkowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie imprezy: ssb-ffo.de/parklauf-serie-2024. Tam też jest regulamin „Biegów parkowych” dostępny w języku polskim.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.