Polonia Słubice lepsza od Pogoni Skwierzyna

16. kolejka IV ligi w piłce nożnej przyniosła Polonii Słubice 11. zwycięstwo w sezonie. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Wypycha zostawili w pokonanym polu Pogoń Skwierzyna, wygrywając 2:1.

Mecz odbył się 11 listopada w Skwierzynie. Kluczowa dla jego rozstrzygnięcia była pierwsza połowa. Pierwszą bramkę dla Polonii zdobył w 23 minucie Maksim Roubut, a 11 minut później drugie trafienie dołożył Przemysław Biegier. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko golem z 39 minuty, którego autorem był Alves Wenison i trzy punkty pojechały do Słubic.

Po 16. kolejkach Polonia Słubice zajmuje trzecią pozycję w tabeli IV ligi. Do końca rundy jesiennej pozostał tylko jeden mecz. 18 listopada „Duma pogranicza” zmierzy się u siebie z Lechią II Zielona Góra. Początek o godz. 14:00.