Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
LKS Lubusz Słubice

Już 18 października na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się otwarty trening w ramach ogólnopolskiej akcji #zacznijodlekkiej. Zostały ostatnie wolne miejsca, można się jeszcze zapisać.

O imprezie pisaliśmy już w niedzielę - ZOBACZ.

To ogólnopolska akcja organizowana pod szyldem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Podczas otwartych treningów pod okiem wykwalifkowanych trenerów dzieci mają okazję poznać podstawy lekkiej atletyki i być może przekonać się do regularnego uprawiania tej dyscypliny sportu. 

Trening w Słubicach odbędzie się 18 października o godz. 15:00 na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na razie do udziału zgłosiło się ponad 80 uczniów ze słubickich podstawówek. Maksymalnie w zajęciach może wziąć udział 100 dzieci, zostało więc jeszcze kilkanaście wolnych miejsc.

Zapisy na trening przyjmuje trener Piotr Kiedrowicz ze Słubickiej Akademii Biegowej pod numerem telefonu 507 044 412.

W smsie należy podać podać imię i nazwisko, rok urodzenia, ewentualnie szkołę i miejscowość oraz dane podającego, np. Zosia Kowalska, 2011, Cybinka, zgłasza mama Hanna Kowalska. Będzie można zapisać się także na miejscu, bezpośrednio przed treningiem.

Pierwszych 100 zapisanych osób otrzyma pamiątkowe koszulki, będą też medale za poszczególne konkurencje lekkoatletyczne.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.