Kibice Polonii Słubice zaprezentowali "sektorówkę"

11. kolejka IV ligi przyniosła sporo emocji kibicom Polonii Słubice. Podopieczni trenera Andrzeja Wypycha pokonali u siebie Pogoń Świebodzin 3:2. Zobaczcie, co działo się na meczu.

Spotkanie odbyło 8 października na stadionie przy ul. Sportowej.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy zdobyli dwie pierwsze bramki. Ich strzelcem był niezawodny Rafał Gronostaj (31’ i 39’). Druga odsłona meczu była już bardziej wyrównana. Goście zdobyli bramkę kontaktową w 78’, ale już 9 minut później prowadzenie podwyższył Maciej Ossowski. Pogoń zdołała odpowiedzieć jeszcze jednym trafieniem w doliczonym czasie gry (90’+4), ale trzy punkty ostatecznie zostały w Słubicach.

W tym meczu warto podkreślić wsparcie kibiców „Dumy pogranicza”. Młoda Polonia ponownie bardzo licznie wypełniła „młyn”, z którego żywiołowo dopingowała piłkarzy. Po raz pierwszy w tym sezonie kibice zaprezentowali sektorówkę, czyli sporych rozmiarów klubową flagę. Pojawiły się też race. Szczegóły można obejrzeć w naszej fotorelacji.

Po 11. kolejkach Polonia Słubice plasuje się na drugim miejscu w tabeli IV ligi i ma trzy punkty straty do liderującego Lubuszanina Drezdenko.