Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Golicka Mila

Za oknem jesienna pogoda, a to znak, że czas na sezon biegów przełajowych. Wśród tego typu imprez największą popularnością w naszym regionie cieszy się Golicka Mila. Tegoroczna odsłona odbędzie się 6 października o godz. 10:00.

Co roku w zawodach organizowanych przez Szkołę Podstawową w Golicach startuje kilkaset osób w różnym wieku – od przedszkolaków po dorosłych. Nie inaczej będzie i w tym roku. Dystans, jaki pokonują, jest dopasowany do ich wieku i możliwości - od 260 m do 1500 m. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach podzielonych wg płci i roku urodzenia – łącznie zaplanowano aż 22 biegi.

Na najlepszych zawodników w poszczególnych biegach statuetki (miejsca I-III), medale (I-III) i dyplomy (I-VI). Będzie także losowanie nagród wśród wszystkich uczestników. Dla najlepszej drużyny w klasyfikacji drużynowej (szkół) przewidziano puchar. A po biegu każdy będzie mógł spróbować słynnej, golickiej grochówki.

Zgłoszeń do udziału w biegach dokonywały poszczególne szkoły. Każdy z zawodników musi mieć przy sobie wypełnioną kartę startową. Jej wzór, podobnie jak regulamin, są do pobrania na naszej stronie.

XXV Golicka Mila

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.