Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przyjdź na otwarty trening biegowy

Ogólnopolski program „Lekkoatletyka dla każdego” realizowany jest także w Słubicach! 5 października odbędzie się otwarty trening, który poprowadzi Piotr Kiedrowicz, trener Lubusza Słubice i założyciel Słubickiej Akademii Biegowej.

- Zapraszam do przyjścia wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do grupy biegowej lub chcą po prostu zobaczyć, jak wygląda taki trening. To niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie – zachęca szkoleniowiec.

Jak zapowiada P. Kiedrowicz, będzie to lekki trening pokazowy, trwający około godziny, z którym bez problemu poradzą sobie także początkujący. Następnego dnia wielu uczniów, w tym jego podopiecznych, wystartuje w Golickiej Mili.

Trening odbędzie się 5 października o godz. 17:30 na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 1.

Wydarzenie odbywa się pod egidą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Ministerstwa Sportu i Turystyki, PKN Orlen oraz Nestlé Polska.

Nie będzie to jedyna możliwość sprawdzenia swoich możliwości w lekkiej atletyce w tym miesiącu. Trener P. Kiedrowicz wraz z pozostałymi trenerami Lubusza Słubice planują już kolejną akcję pt. "Mój Pierwszy Krok w LA". To wydarzenie odbędzie się 17 października, więcej szczegółów już niebawem na naszym portalu.

lekka wydarzenie

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.