Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
tenis

Wracamy do tematu letnich mistrzostw Słubic w tenisie ziemnym organizowanych przez słubicką szkołę ProTennis. Znamy już nowy termin imprezy, która pierwotnie miała odbyć się w połowie lipca, ale została przełożona ze względu na warunki pogodowe.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 26-27 sierpnia na kortach Słubickiego Centru Tenisa przy ul Sportowej. Pierwszego dnia zostaną rozegrane pierwsze rundy, a drugiego półfinały i finały.

- Turniej będzie podzielony na kategorie dziewczyn i chłopców. Nie musisz być profesjonalistą, aby wziąć udział - ważne jest entuzjazm, radość i chęć do sportowej rywalizacji – zachęcają organizatorzy.

Na wszystkich uczestników czekają owoce, woda, przekąski oraz ciepłe napoje, a po zakończeniu rywalizacji medale i dyplomy. Dla najlepszych przewidziano nagrody – sprzęt tenisowy oraz zaproszenia na treningi

W rywalizacji mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy w wieku 11-17 lat. Zapisy u trenera Grzegorza Koźlakowskiego – tel. 507 948 758. Wpisowe wynosi 100 zł od osoby.

tenis mistrzostwa nowe2

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.