Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mościenko Cup

Już po raz trzeci sympatycy piłki nożnej spotkali się na turnieju piłkarskim Mościenko Cup, aby uczcić pamięć Jana Stopińskiego. Sportowy piknik odbył się 12 sierpnia na boisku w Siennie.

Rywalizację na zielonej murawie wygrała drużyna GKP Bogdaniec. Na kolejnych miejscach uplasowały się Syrena Cybinka, Chrobry Drzeńsko oraz gospodarze czyli Mościenko Sienno. Zorza Kowalów, która również miała zagrać, nie pojawiła się na turnieju.

Przyznano też nagrody indywidualne. Najlepszym trenerem został Oleg Bondaruk, bramkarzem - Wiktor Koszeluk, a tytuł króla strzelców wywalczył Adrian Trukan (wszyscy z GKP Bogdaniec).

Nagroda dla najlepszego zawodnika powędrowała do Norberta Kikosickiego z drużyny gospodarzy, czyli Mościenka Sienno. Ponadto zespół ten wyróżniono nagrodą fair play.

Na gości przybyłych na turniej czekały nie tylko sportowe atrakcje. Były m.in. potrawy z grilla, chłodzące napoje, wata cukrowa, a także rozmaite przekąski jak popcorn czy prażynki. A najmłodsi mogli do woli wyszaleć się na dmuchańcach. Było też losowanie nagród dla kibiców.

Nagrody, medale i statuetki najlepszym drużynom i piłkarzom wręczali zaproszeni goście – starosta słubicki Leszek Bajon oraz radni powiatowi Maciej Błoński i Bogdan Hajkowicz.

Poniżej zdjęcia z turnieju udostępnione przez Mościenko Sienno.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.