Polonia Słubice - Warta Gorzów

W rozegranym dziś spotkaniu sparingowym zespół Polonii Słubice zremisował z III ligową Wartą Gorzów Wlkp. 3:3 (3:0).

Bramki dla Polonii w tym meczu zdobywali Gronostaj w 6', Daniel Stadie w 25' oraz Maciej Ossowski w 45'.

Pierwsza połowa to wyraźna przewaga IV ligowej Polonii nad wyżej notowanym rywalem, który mógł stracić znacznie więcej bramek.

Po przerwie rolę się odwróciły na co z pewnością wpływ miała kontuzja bramkarza Polonii sfaulowanego przez zawodnika Warty. Zastępujący go junior niestety nie podołał powierzonemu zadaniu, co z kretesem wykorzystali doświadczeni goście.

Byliśmy na meczu z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.