Polonia Słubice

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie słubickie drużyny na ligowych boiskach w miniony weekend. Polonia Słubice pokonała Piast Iłowa 3:0, natomiast SKP Słubice przegrało z Budowlanymi Murzynowo 1:6.

Polonia Słubice - IV liga

Polonia Słubice nie zawiodła swoich kibiców i 23 kwietnia w pojedynku u siebie pokonała niżej notowanego Piasta Iłowa 3:0. W pierwszej połowie trafienia dla „Dumy pogranicza” zaliczyli Oliwier Begier i Maciej Ossowski, a po przerwie wynik ustalił kapitan Przemysław Begier.

W tabeli bez większych zmian. Polonia wciąż na czwartym miejscu z dorobkiem 48 punktów i stratą 3 oczek do podium. Na czele wciąż Odra Bytom Odrzański. W następnej kolejce Polonia gra na wyjeździe z Pogonią Skwierzyna.

TABELA / WYNIKI

SKP Słubice - klasa okręgowa

W gorszych nastrojach są kibice biało-niebieskich. SKP Słubice przegrało wyjazdowe spotkanie w Murzynowie. 23 kwietnia miejscowi Budowlani zaaplikowali słubiczanom aż 6 bramek. Honorową bramkę dla SKP zdobył z rzutu karnego Gracjan Kudła.

Sytuacja w ligowej tabeli znowu nie jest najciekawsza. SKP balansuje nad strefą spadkową zajmując obecnie 12 pozycję w stawce 15 drużyn.  Za tydzień mecz u siebie z Piastem Karnin.