Na szóstkę spisała się Polonia Słubice w wyjazdowym meczu z Budowalnymi Lubsko w ramach 23. kolejki IV ligi lubuskiej. „Duma pogranicza” zaaplikowała swoim rywalom aż sześć bramek i odniosła pewne zwycięstwo.

Mecz odbył się 15 kwietnia w Lubsku. Pierwsza połowa, która zakończyła się bezbramkowym remisem, nie zapowiadała takiego wyniku, choć Budowlani to obecnie najsłabsza drużyna rozgrywek.

Słubiczanie rozpoczęli festiwal strzelecki dopiero po przerwie. Bramki padały kolejno w 50, 51, 60, 71, 76 i 86 minucie. Ponadto gospodarze od 82 min. grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla jednego ze swoich zawodników.

Cenna wygrana 6:0 i kolejne trzy punkty umacniają Polonię w czołówce tabeli IV ligi.