Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Turniej piłkarski

10 marca Słubicka Akademia Piłkarska zorganizowała turniej APIS CUP dla dzieci z rocznika 2014 i młodszych. W nowej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach rywalizowały zespoły z klubów i akademii piłkarskich z naszego regionu.

Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn: UKS Perła Cybinka, MLUKS 2 MOS Gubin, Akademia Piłkarska Ilanka Rzepin, UKS Polonia Słubice oraz Słubicka Akademia Piłkarska, która jako gospodarz wystawiła dwa składy.

- Było wiele emocji oraz atrakcyjne nagrody. Każdy uczestnik, a było ich 60, otrzymał medal, a każda drużyna pamiątkowy puchar – opowiada Marcina Ratajczak, jeden z trenerów SAP.

Grano w systemie każdy z każdym i - jak podkreśla nasz rozmówca – liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i sportowa aktywność dzieci, a nie wyniki poszczególnych spotkań. Łącznie rozegrano 15 meczów, w których strzelono 52 bramki.

- Wszystko nie odbyłoby się, gdyby nie pomoc sponsora, którym była firma APIS Logistyka Transport Spedycja. Dziękujemy za wspieranie naszych młodych zawodników. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie – podsumował M. Ratajczak.

Poniżej zdjęcia z imprezy udostępnione przez klub.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.