Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Morsy Team Lubuskie

Jak najlepiej przygotować się do świąt? Zakupy, prezenty, ale ważne jest także dobre samopoczucie. O te postanowili zadbać członkowie grupy Morsy Team Lubuskie, którzy w miniony weekend zorganizowali świąteczne morsowanie. 

Miejscem spotkania było jezioro Wielkie Czyste, które jest częstym celem morsów z powiatu słubickiego. Wokół tego jeziora były organizowane m.in. charytatywne biegi dla niepełnosprawnego Łukasza Cieślaka (ZOBACZ).

Grupa „Morsy Team Lubuskie” zaczęła krystalizować się w 2019 roku. Wiele należących do niej osób przygodę z morsowaniem zaczęło już wcześniej, ale wspólna pasja spowodowała, że zaczęli robić to w zorganizowany sposób.

Wspólnie wchodzą do zimnej wody z różnych okazji. Dzień Kobiet, Halloween, WOŚP, Mikołajki, a nawet Dzień Maskotki są zawsze dobrym pretekstem nie tylko do morsowania, ale też przebrania się i dobrej zabawy we wspólnym towarzystwie.

- Cenimy zabawę i kreatywność, dlatego morsujemy właśnie tematycznie – przekonuje Katarzyna Wójtowicz, jedna z członkiń grupy.

19 grudnia podczas świątecznego spotkania tej kreatywności również nie zabrakło. Dominowały oczywiście mikołajowe przebrania, ale pojawił się także… renifer. Po krótkiej sesji fotograficznej (czego efekt znajdziecie poniżej) wszyscy wskoczyli do wody i z uśmiechem zmagali się z niską temperaturą.

Jeśli ktoś chciał dołączyć do grupy Morsy Team Lubuskie, zapraszamy na ich profil na Facebooku. Tam znajdziecie dane kontaktowe oraz informacje o kolejnych morsowaniach - www.facebook.com/morsyteamlubuskie.

- Przekonaj się sam i dołącz do nas! Spotykamy się co niedzielę o godzinie 11:00 nad jeziorem Czyste Wielkie w Ośnie Lubuskim - zachęca K. Wójtowicz.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.